Плакати «Кожен має знати: Системи людини». Як навчає «наївне мистецтво».

«Наївне мистецтво» – це ключ до ефективних і цікавих занять. У чому його родзинка?

Формат «наївного мистецтва» базується на примітивізмі – простому зображенні складних речей, або, інакше кажучи, дитячому погляді на серйозне. Подібний мінімалізм вважається дієвим способом передачі знань та їхнього безпосереднього засвоєння. Саме тому «Всеосвіта» підготувала для вас дивовижний набір плакатів із серії «Кожен має знати» у стилі «наївного мистецтва». Кожна ілюстрація детально продумана, розписана і повністю відповідає інформації з біології та анатомії людського організму. Ці плакати стануть справжньою знахідкою для вчителя, адже чудово доповнять будь-який освітній простір НУШ, окремого класу чи всього закладу початкової та середньої шкіл, дитячого відділу лікарень та пришкільних денних таборів освітньо-розважального формату, а також ідеально підійдуть для базового вивчення «Біології», «Анатомії», «Образотворчого мистецтва» та усіх інших дотичних до цієї теми предметів. Наші розробки створені таким чином, щоб дитина могла легко розібратися в усіх тонкощах людського організму, швидко запам’ятати назви і повторити їх у будь-який зручний момент. Мінімалістичні, надзвичайно яскраві та кумедні, плакати привертатимуть до себе увагу і мотивуватимуть учнів до самостійного дослідження систем організму вдома, під час уроку чи навіть на перерві.

Замовляйте за посиланням: https://vseosvita.ua/poster 

Завдяки простому викладу інформації, зображення із серії «Кожен має знати: Системи людини» із дитячою безпосередністю роз’яснюють назви систем людського організму, органів та кісток: «М’язова система», «Травна система», «Дихальна система», «Нервова система», «Скелет людини», «Кровоносна система». Дитина отримає можливість доступно і якісно проаналізувати отримані знання, продублювати інформацію на власному малюнку, щоб закріпити вивчене, та у зрозумілий спосіб побачити зв’язки між внутрішніми і зовнішніми органами людини.   

Наші плакати мають формат А2 (420×594 мм), вони надзвичайно щільні – 200 г/м2 – та мають матову ламінацію, що забезпечує їм міцність, стійке збереження всіх кольорів навіть під сонячними променями та, відповідно, довготривале користування. Ціна одного комплекту, в якому 6 штук – 390 грн (ціна 1 плакату 65 грн). Плакати розповсюджуються тільки комплектом з 6 примірників. Відправляються плакати в крафтовій упаковці Новою Поштою або Укрпоштою – так, як вам зручно. 

Серія «Кожен має знати» – це унікальні плакати, які не лише прикрасять ваш освітній простір, але й допоможуть дітям отримати знання у зручному, креативному та «наївному» форматі.

Замовляйте за посиланням: https://vseosvita.ua/poster 

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!