Розробки
10876
21 квітня 16:00

Плакати до Дня Землі – «Фактори, що згубно впливають на Землю»

Зустрічайте абсолютно нову розробку від «Всеосвіти» – плакати, що ілюструють вплив несприятливих екологічних чинників на довкілля.

У забрудненні навколишнього середовища найчастіше звинувачують різноманітні підприємства, які викидають у повітря шкідливі речовини. Але існує чимало інших чинників, які негативно впливають на стан екології довкілля.

22 квітня увесь світ відзначатиме День Землі – свято, яке закликає людей докласти максимум зусиль для збереження краси «рідного дому». Аби дізнатись більше про причини забруднення планети і показати дітям це наочно – креативна команда ілюстраторів і дизайнерів проекту «Всеосвіти» розробила незвичайні плакати – «Фактори, що згубно впливають на Землю». Плакат чуттєво передає згубні звички людства та закликає дбайливо ставитися до природи.  

Ви можете завантажити плакати безкоштовно за посиланням: https://vseosvita.ua/library/fakti-so-zgubno-vplivaut-na-zemlu-126125.html

Ідеї, як використовувати плакат:

  • створення декорацій до Дня Землі;
  • для організації позашкільних заходів;
  • як ілюстративний матеріал до проєктних тижнів;
  • уроки, присвячені 4 тижню НУШ «Моє довкілля»;
  • проведення інтегрованого уроку географії, основи здоров’я, природознавства, я і України, екології. 

Розробка складається з 11 ілюстрованих плакатів, які ви можете роздрукувати і прикріпити на видному місці у вашому класі.

Мотивуйте дітей до обговорення проблемних запитань:

  • Що ви бачите на плакаті?
  • Назвіть фактори, які згубно впливають на Землю. Які ще чинники ви можете назвати?
  • Що ми можемо зробити, аби зберегти природу?
  • Що робить кожен з вас для захисту довкілля?

Плакат співпраці «День Землі»  для дітей будь-якого віку

 

Ми підготували для вас ще одну цікавинку – плакат співпраці «День Землі», аби ви відзначили цю подію всім класом! Організуйте дозвілля ваших школярів весело й захопливо.

Завантаження за посиланням:
https://vseosvita.ua/library/plakat-spivpraci-do-dna-zemli-vidznacajte-vsim-klasom-126184.html


Вас також зацікавить розробка "Планета Земля". Що робить Землю особливою? 

Вона складається з чотирьох листів: три з них – це шаблони для зафарбовування планети. Діти міркують, як вони можуть подбати про довкілля планети. Четвертий лист – це Земля, яку необхідно розфарбувати та вирізати вздовж пунктирних ліній.

Завантажити за посиланням: https://vseosvita.ua/library/rozrobka-planeta-zemla-214806.html


 

«Сортувати – це просто!»: пізнавальна гра для дітей 

До Дня Землі команда «Всеосвіти» розробила чудову «гру-тренажер» для наших дітлахів. Тепер процес сортування відходів буде не тільки корисним, але й цікавим!

Завантаження за посиланням: https://vseosvita.ua/library/sortuvati-ce-prosto-piznavalna-gra-dla-ditej-125479.html

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Сподобався матеріал!?