Плакат співпраці «Розум класу»

Захоплива розробка допоможе учням не лише правильно розставити свої пріоритети, але й навчитися лаконічно висловлювати думки.

Вміння чітко визначати ціль і неухильно крокувати до неї – завдання не з легких. На шляху трапляється безліч спокус, а найважливіше, зазвичай, відкладається кудись у темний куток, на потім. Можливо, уся справа в мотивації. А що мотивує краще, ніж позитивний приклад найближчих друзів чи знайомих?

Плакат співпраці «Розум класу» від «Всеосвіти» допоможе згуртуватися, розкритися і зрозуміти, до чого варто прагнути саме у цю мить. Розробка повністю відповідає концепції НУШ, ідеально підходить для колективної роботи у класі та стане чудовим приводом дізнатися більше один про одного.

Крім того, такий плакат навчить учнів чітко визначати та розуміти свої цілі, вибудовувати стратегію досягнення успіху, прагнути до кращого та лаконічно і коротко записувати те, що необхідно.

Також учням можна запропонувати відгадати, де цілі їхніх однокласників, та пояснити, чому вони дійшли таких висновків.

Розробка є абсолютно безкоштовною!

Завантажити розробку: https://vseosvita.ua/library/plakat-spivpraci-rozum-klasu-227273.html

Як скласти плакат співпраці:

 1. Розробка складається з 24(+25, якщо учнів в класі більше, 25 аркуш можна розмножити і додати у кінці плакату) листів-розмальовок формату А4 з полем для письмової відповіді. Кожен з них є частиною плакату «Розум класу» та має номер-позначку (А1, А2, А3… А24).
 2. Розмір готової розробки залежить від принтера, на якому роздруковувався матеріал. Приблизний розмір виробу 420×594 мм.
 3. Учні отримують по одному листу-розмальовці та озброюються кольоровими олівцями або фломастерами.
 4. У верхній частині листа знаходиться міні-зразок – у ньому позначено, 
  який фрагмент ви розфарбовуєте. Розфарбовувати можна одним, або
  декількома кольорами.
 5. На кожному листі-розмальовці у відповідному полі необхідно коротко описати свою ціль та шлях її досягнення. (Наприклад: «Я кожного дня вчитиму один розділ з історії України. Я обов'язково підготуюся до ЗНО»).
 6. Коли учні завершать творчу роботу – виріжте малюнки у зазначених місцях.
 7. Склейте елементи в такій послідовності: Перший ряд – А1 + А2 + А3 + А4. Другий ряд – А5 + А6 + А7 + А8. Третій ряд – А9 + А10 + А11 + А12. Четвертий ряд – А13 + А14 + А15 + А16. П’ятий ряд – А17 + А18 + А19 + А20. Шостий ряд – А21 + А22 + А23 + А24. 
 8. Щоб плакат прослужив довше – використовуйте ватман як підкладинку. Можна використовувати ватман формату А1 (594 x 841). 
 9. Готово! Ви отримали дивовижну розробку «Розум класу», яка завжди буде мотивувати до перемог.

Посилання на завантаження: https://vseosvita.ua/library/plakat-spivpraci-rozum-klasu-227273.html

Готовий плакат можна повісити у класі або у шкільному коридорі – він стане гарним доповненням освітнього простору і завжди нагадуватиме про те, у якому напрямку необхідно діяти.

Забороняється відтворення, передрук або розповсюдження іншим способом будь-яких матеріалів сайту «ВСЕОСВІТА» (логотип (знак для товарів і послуг), тексти, фото, відео, тощо) без посилання. 


Посилання на оригінальний плакат від Danielle Knight.

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.