Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Розробки
10352
16 березня 2021 о 12:26
pdf Роздрукувати

Плакат співпраці «Ліна Костенко»

Створюємо креативний портрет відомої української письменниці, яка незабаром відзначатиме 91 рік.

Вона майже нікому не дає інтерв’ю, не декламує вірші, рідко виступає перед публікою, а її вірші щоразу розбирають на цитати. Українській письменниці #Ліна #Костенко 19 березня виповниться 91 рік. У цей день школярі з вчителями пригадують біографічні факти з життя поетеси, декламують вірші, малюють ілюстрації. Ми знаємо, яка саме родзинка додасть святу атмосферності – плакат співпраці «Ліна Костенко». 

Завантажте розробку безкоштовно і разом з учнями пориньте у творчу роботу! 

Завантажити розробку: https://vseosvita.ua/library/lina-kostenko-153551.html

Для якого віку: для дошкільнят, учнів початкової та середньої школи.

Ідеї для використання плакату:

 • проведення інтегрованого уроку літератури, мистецтва та історії про Лесю Українку. 

 • оформлення класної кімнати чи актової зали.

 • організація уроку для розвитку взаємодії учнів, колективної роботи в класі.

Як скласти плакат співпраці: 

 • Розробка складається з 24 листів-розмальовок формату А4. Кожен з них є частиною портрету Ліни Костенко та має номер-позначку (А1, А2, А3… А24).

 • Розмір готової розробки залежить від принтера, на якому видруковувався матеріал.

 • Учні отримують по одному листу-розмальовці та озброюються кольоровими олівцями або фломастерами.

 • У верхній частині листа знаходиться мінізразок, у якому позначено чорним кольором, як потрібно розфарбувати отриману розмальовку.

 • Коли учні завершать творчу роботу – виріжте малюнки у зазначених місцях.

 • Склейте елементи в такій послідовності: Перший ряд – А1 + А2 + А3 + А4. Другий ряд – А5 + А6 + А7 + А8. Третій ряд – А9 + А10 + А11 + А12. Четвертий ряд – А13 + А14 + А15 + А16. П’ятий ряд – А17 + А18 + А19 + А20. Шостий ряд – А21 + А22 + А23 + А24. 

 • Щоб плакат прослужив довше – використовуйте ватман в ролі підкладинки. Можна використовувати ватман формату А1 (594 x 841). 

 • Готово! Ви отримали портрет Ліни Костенко! 

Обов’язково діліться світлинами своєї роботи над плакатом співпраці! 

Забороняється відтворення, передрук або розповсюдження іншим способом будь-яких матеріалів сайту «ВСЕОСВІТА» (логотип (знак для товарів і послуг), тексти, фото, відео, тощо) без посилання або гіперпосилання на сайт https://vseosvita.ua/

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.