Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Використання електронних освітніх інструментів у процесі інтерактивного навчання: дошка Jamboard
»
Взяти участь Всі події
Розробки
12393
10 лютого 2021 об 11:00
pdf Роздрукувати

Плакат співпраці до Великодня. 26 тиждень НУШ. Тема тижня: «Весняні свята. Великдень»

Команда «Всеосвіти» підготувала ексклюзивний плакат співпраці до Великодня, який легко зробити разом з дітьми. Святкуймо з нами!

Вже відчуваєте у повітрі аромат свіжовипеченої паски та розфарбованих писанок? Ще ні? Усього за кілька тижнів розпочнеться світле свято #Пасхи , багате на традиції, обради і прикмети. “Всеосвіта” розпочала готуватися до цього особливого свята заздалегідь, щоб потішити вас цікавими розробками за допомогою яких ви можете весело та цікаво організовувати роботу в класі та будь-яке дозвілля. 

Проведіть #Великодні свята яскраво і незабутньо, а ми вам у цьому допоможемо! “Всеосвіта” розробила плакат співпраці до Великодня, який припаде до душі не лише дітям, але й дорослим.

Вікова категорія: для дошкільнят, учнів початкової та середньої школи.

Ідеї для використання плакату:

 • створення декорацій до Великодня;
 • проведення інтегрованого уроку літератури, мистецтва та історії;
 • організація уроку для розвитку взаємодії учнів, колективної роботи в класі.

Інструкція:
Створення плакату співпраці. Розмір плакату (594 x 841).

 1. Розробка складається з 24 листів-розмальовок формату А4. Кожен з них є частиною пасхального плакату та має номер-позначку (А1, А2, А3… А24).
 2. Розмір готової розробки залежить від принтера, на якому роздруковувався матеріал.
 3. Учні отримують по одному листу-розмальовці та озброюються кольоровими олівцями або фломастерами.
 4. У верхній частині листа знаходиться міні-зразок, у якому позначено чорним кольором, як потрібно розфарбувати отриману розмальовку.
 5. Коли учні завершать творчу роботу – виріжте малюнки у зазначених місцях.
 6. Склейте елементи в такій послідовності: Перший ряд – А1 + А2 + А3 + А4. Другий ряд – А5 + А6 + А7 + А8. Третій ряд – А9 + А10 + А11 + А12. Четвертий ряд – А13 + А14 + А15 + А16. П’ятий ряд – А17 + А18 + А19 + А20. Шостий ряд – А21 + А22 + А23 + А24. 
 7. Щоб плакат прослужив довше – використовуйте ватман в ролі підкладинки. Можна використовувати ватман формату А1 (594 x 841). 
 8. Готово! Ви отримали плакат співпраці до Великодня, якому немає аналогів у світі.

Завантажити плакат за посиланням: https://vseosvita.ua/library/plakat-spivpraci-do-velikodna-26-tizden-nus-tema-tizna-vesnani-svata-velikden-123256.html 

Друзі, вам також буде цікавий яскравий 3-Д плакат співпраці до Великодня у двох варіантах: кольоровий і чорно-білий. 

Святкуйте #Великдень разом зі “Всеосвітою”!


Сподобався матеріал? Підтримайте нас – беріть участь в платних олімпіадах і конкурсах від проекту “Всеосвіта”. З вашою допомогою ми зможемо надалі розробляти безкоштовні методичні матеріали.  

Забороняється відтворення, передрук або розповсюдження іншим способом будь-яких матеріалів сайту «ВСЕОСВІТА» (логотип (знак для товарів і послуг), тексти, фото, відео, тощо) без посилання або гіперпосилання на сайт vseosvita.ua.

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.