Плакат «10 важливих зимових правил» для кожного школяра

«Всеосвіта» розробила нові правила поводження взимку з кумедними ілюстраціями та віршованими рядками.

Презентуємо вам нову розробку від проекту «Всеосвіта» – «10 важливих зимовил правил« для кожного школяра.

Взимку на дітвору завжди чекає безліч розваг – гра в сніжки, ковзанка, ліплення снігової баби, катання на лижах або санчатах тощо. Снігові веселощі можуть миттєво закінчитись, якщо ми не будемо обережні, адже вскочити в халепу можу кожен, хто не дотримується правил поведінку взимку. Щоб нагадати малечі, як слід безпечно кататися на санчатах і лижах, чому неможна притулятися до замерзлих предметів або користуватися піротехнічними засобами тощо – «Всеосвіта» розробила яскравий плакат «10 важливих зимових правил».


Завантажити правила


Нова розробка містить 10 ілюстрацій із віршованими рядками, яких дітворі буде легко запам’ятати. Завантаження плакату – абсолютне безкоштовне для кожного користувача нашого порталу!

Плакат «10 важливих зимових правил» додасть вашому інтер’єру нотки яскравості, до того ж, його можна використовувати для створення ефективного освітнього середовища. Під час проведення тематичної виховної години використовуйте плакат для ознайомлення дітей із правилами, адже доведено, що саме наочні матеріали допомагають дітям у запам’ятовуванні важливих понять.

Ми потурбувались про те, щоб ви мали змогу роздрукувати плакат з усіма правилами та кожну ілюстрацію окремо. Плакат підходить для друку у форматі А4.

Уникайте неприємностей і нехай зима до вас буде ласкава!

Нагадуємо, ще більше креативних розробок від «Всеосвіти» можна знайти в розділі «Класний менеджмент».

Завантажити правила можна за посиланням: https://vseosvita.ua/library/pravila-povedinki-vzimku-95078.html

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.