Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Ефективність навчального процесу. «Живі» уроки
»
Взяти участь Всі події
Розробки
2349
12 листопада 2019 о 20:00
pdf Роздрукувати

Пишемо лист Святому Миколаю: шаблони від "Всеосвіти"

Ми підготували для вас яскраві шаблони святкових листів та конвертів, які обов'язково додадуть вам святкового настрою!

До кінця року лишаються лічені тижні! На порозі зими всім нам так необхідно повірити в диво та якомога потужніше зарядитися святковим настроєм. Зробити це зовсім просто – напишіть з дітьми листа Святому Миколаю! Ми створили для Вас дванадцять чудових дизайнів листів та конвертів, які обов'язково сподобаються і дорослим, і малим, і Святому Миколаю!

Завантажуйте їх цілком безкоштовно та поринайте в казку разом зі “Всеосвітою”!

 Завантаження шаблонів 

Ми подаємо шаблони листів в двох форматах – А4 та А5, щоб ви могли легко вкласти їх в потрібний конверт. Конверти під листи у форматі А5 в склеєному вигляді мають розмір 12,5 см на 9 см. Конверти під листи у форматі А4 в склеєному вигляді мають розмір 16,5 см на 11 см.

  • Для Святого Миколая

Шаблони листів у форматі А5: https://vseosvita.ua/library/listi-svatomu-mikolau-sabloni-listiv-u-formati-a5-92146.html

Шаблони листів у форматі А4: https://vseosvita.ua/library/listi-svatomu-mikolau-sabloni-listiv-u-formati-a4-92142.html

Шаблони конвертів під листи у форматі А4 та А5: https://vseosvita.ua/library/sabloni-konvertiv-pid-listi-svatomu-mikolau-ta-didu-morozu-u-formati-a4-ta-a5-92153.html

  • Для Діда Мороза: 

Шаблони листів у форматі А5: https://vseosvita.ua/library/listi-didu-morozu-sabloni-listiv-u-formati-a5-92150.html

Шаблони листів у форматі А4: https://vseosvita.ua/library/listi-didu-morozu-sabloni-listiv-u-formati-a4-92149.html

Шаблони конвертів під листи у форматі А4 та А5: https://vseosvita.ua/library/sabloni-konvertiv-pid-listi-svatomu-mikolau-ta-didu-morozu-u-formati-a4-ta-a5-92153.html


 Як написати лист Святому Миколаю 
Кожна дитина знає: щоб Святий Миколай приніс саме те, про що мрієш – йому необхідно написати йому листа. І без допомоги рідних тут не обійтись!

Лист варто почати із привітання. Далі можна розповісти кілька слів про себе і обов'язково згадати про свої добрі вчинки за рік. Буде чудово, якщо в листі ви напишете віршик про Святого Миколая – йому це точно сподобається.

Наприклад:

Здрастуйте, Святий Миколаю!
Мене звати Катюня, мені 8 років. Впродовж усього року я була слухняною та старалася добре вчитися в школі. Я з нетерпінням чекаю на Вас та мрію отримати на свято подарунок – …..
Також я хочу розказати Вам віршик, який я вивчила в школі: (далі текст віршика)

 Як відправити лист 
Щоб вигляд вашого листа одразу говорив про його святкове призначення, ми підготували для вас яскраві новорічні конверти. 
Готовий лист відправляють в резиденцію Святого Миколая за адресою:

  • Адреса Святого Миколая в Карпатах:

с. Пістинь, Косівський район
Івано-Франківська обл., 78633
Також можна написати Святому Миколаю на email st.nicholas.estate@gmail.com

  • Адреса Святого Миколая в Києві:

03061 м. Київ
вул. Михайла Донця, 2
«Мамаєва Слобода»
«Головна Резиденція Святого Миколая»

  • Також ви можете просто покласти готовий лист на підвіконня, щоб помічники Святого Миколая могли забрати це повідомлення та показати його адресату.

Готово! Святий Миколай отримав вашого листа та вже готує вам омріяний подарунок або ж маленьку різочку:)


Також ми підготували для вас 10 тематичних шаблонів листів для Діда Мороза.

 Завантажити їх у форматі А4 можете за посиланням: https://vseosvita.ua/library/listi-didu-morozu-sabloni-listiv-u-formati-a4-92149.html

Завантажити їх у форматі А5 можете за посиланням: https://vseosvita.ua/library/listi-didu-morozu-sabloni-listiv-u-formati-a5-92150.html
Надіслати лист українському Діду Морозу можна за адресою:
01001 м. Київ,
вул. Хрещатик, 22


Не забудьте поділитися своїми враженнями в коментарях та написати нам, які шаблони Вам сподобались найбільше. Ми й надалі хочемо радувати Вас все новими розробками!
 

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.