Сьогодні відбулась
онлайн-конференція:
«
Освіта проти насильства: методи профілактики та алгоритми реагування
»
Взяти участь Всі події
Новини
711
22 жовтня 16:29

Підлітки, які змінюють Україну: учні Школи «Агенти змін» реалізували 60 проєктів у різних регіонах країни

Публічна презентація проєктів відбудеться завтра, 23 жовтня 2021 року.

Нашій країні є ким пишатись, особливо поколінням, яке підростає. Адже сьогодні підлітки створюють таку країну, в якій хочуть жити. Вони чітко бачать, чого прагнуть досягти, і знають, як це зробити. Зокрема, досить локальні зміни по всій Україні творять 60 підлітків, які є учасниками 9-ї Всеукраїнської школи з громадянської і волонтерської участі та патріотичного виховання «Агенти змін» при Національному центрі «Мала академія наук України».

Школа «Агенти змін» – це всеукраїнський освітній проєкт для підлітків, який заохочує до саморозвитку, відповідального громадянства, проактивної участі та розвитку місцевих громад.

Уже завтра, 23 жовтня 2021 року об 11:00, на публічній презентації проєктів, онлайн-трансляція якої проходитиме на фейсбук-сторінці НЦ «Мала академія наук України», підлітки розкажуть про свій досвід та презентують громаді 60 авторських проєктів у 21 області України. До своїх проєктів учасники залучили сумарно 31 732 осіб та зібрали 183 604 грн на їх реалізацію!

Серед проєктів: дитячі й екологічні фестивалі, онлайн-застосунки та сайти, тренінги й майстер-класи з рятування життя, навичок самозахисту і профорієнтації, серії подкастів, гуртки, квести, розробки з облаштування місцевого простору та багато інших змінотворчих ініціатив по всій Україні.

Долучитись до перегляду події можуть всі охочі: https://www.facebook.com/AgentuZmin/ 

Що варто знати про Школу «Агенти змін»

Щороку Школа проводить набір для активних учнів 8-10 класів, які протягом 10 місяців навчаються працювати у командах, втілювати й координувати різномасштабні проєкти, вивчають особливості фінансування, піару і залучення спонсорів у проєктній діяльності та відвідують захопливі лекції від спікерів-експертів – представників різноманітних сучасних професій

За всі 6 років існування Школи, її учасниками стали 555 підлітків, які втілили понад 360 авторських проєктів по всій Україні. З 2016 року проєкт діє як один з напрямів позашкільної освіти в рамках Всеукраїнських наукових профільних шкіл Малої академії наук України – Центру ЮНЕСКО.

Детальніше про Школу «Агенти змін» читайте на сайті та у соцмережах.

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.