Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

16 грудня 2019 о 17:23

Перевірки з протипожежної безпеки в закладах освіти: вже закрито 4 школи

В Одеській області після трагедії 4 грудня тривають суворі перевірки дотримання норм протипожежної безпеки. Але сільські та районні адміністрації не мають грошей на виправлення порушень у школах.

Пожежна інспекція подала до суду протоколи про повне недотримання норм безпеки у чотирьох школах Овідіопольського району Одещини. Одразу надійшло офіційне рішення суду про закриття цих закладів до усунення проблеми.

Овідіопольська райадміністрація для зазначених закладів освіти виготовила проєктні документи та експертизи. Згідно з висновками експертів, на приведення однієї школи до норм протипожежної безпеки необхідно 2-3 млн грн, на чотири школи необхідно не менше 10 млн грн.

«Таких коштів у бюджеті Овідіопольського району немає. Самостійно вирішити цю проблему неможливо. Тому на нараді [Овідіопольської РДА та Одеської ОДА] вирішено закрити [будівлі] і припинити навчальний процес з 16 грудня в Мар'янівській і Калаглійській школах, Великодолинській гімназії та Великодолинській школі», – повідомили агентству УНІАН в Овідіопольській райдержадміністрації Одеської області.

Читайте також: Президент постановив: в усіх закладах освіти у грудні суворо перевірити стан протипожежної безпеки

Джерело: УНІАН