Новини
12282
17 грудня 2020 о 14:24

Перевага в один голос: Сергій Шкарлет став Міністром освіти і науки

«За» проголосувало 226 депутатів.

Сьогодні, 17 грудня, під час засідання Верховної Ради на посаду очільника Міністра освіти і науки України обрали Сергія Шкарлета. «За» проголосувало 226 депутатів.

Наш наріжний камінь – це інклюзивна освіта та диджиталізація. Серед пріоритетів МОН наразі – якісна та доступна дошкільна освіта й реформа НУШ. Крім того, наступного року заплановано 4 сценарії проведення ЗНО, реалізація яких залежатиме від епідемічної ситуації в країні, – зазначив очільник Міністерства освіти.

Присягу Сергія Шкарлета на новій посаді зустріли гучними криками «Ганьба!». Новообраному міністру закидають насамперед звинувачення у плагіаті та порушенні академічної доброчесності, а також у згортанні реформи Державної служби, через що МОН двічі отримало попередження від партнерів з Євросоюзу.

Нагадаємо, що Сергія Шкарлета призначили тимчасово виконуючим обов'язки Міністра освіти і науки 25 червня 2020 року.

Що відомо про Сергія Шкарлета?

У 2010 році Сергій Шкарлет був наймолодшим ректором України, очолював Чернігівський державний технологічний університет. У 2015 балотувався до Чернігівської обласної ради 7-го скликання від БПП. У 2004 на президентських виборах підтримував Віктора Януковича.

Крім того, Сергія Шкарлета звинувачують у порушенні академічної доброчесності. Відомо, що у монографії, в якій він виступає співавтором, опублікованій у 2018 році, було виявлено плагіат.

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.