Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Особливості застосування антикорупційного законодавства у сфері освіти
»
Взяти участь Всі події
Новини
456
6 грудня 2022 об 11:26
pdf Роздрукувати

Освітній процес в Україні не припиняється: попри ракетний терор

Завдяки героїзму ЗСУ, незламності вчителів і підтримці батьків українські школярі продовжують навчання в умовах повномасштабної війни.

Від вересня вже четвертий місяць поспіль українські діти опановують знання в умовах воєнного стану. Вчителі гідно тримають освітній фронт, забезпечуючи безперервність навчання.

Про це зауважує міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

Станом на 5 грудня 2022 року освітній процес відбувається у 12 902 школах:

  • 8205 шкіл функціонують у традиційному та змішаному форматах;

  • 4697 — у дистанційному режимі.

В українських школах навчаються майже чотири мільйони учнів. При цьому:

  • у звичайному форматі — понад один мільйон;

  • змішаному — майже 1,2 мільйони;

  • віддаленому — майже 1,8 мільйона.

Дякую нашим освітянам за незламність та відданість професії. Дякую також батькам, які в абсолютно нових умовах для кожного з нас з розумінням ставляться до ситуації та нових випробувань у навчанні та підтримують дітей. Саме завдяки нашій спільній синергії та незламності продовжуємо тримати потужний освітянський фронт і захищаємо українську освіту заради майбутнього, — написав Шкарлет.

Увага! росія сьогодні, 6 грудня, може завдати нового ракетного удару. Про це повідомив речник Повітряних сил Юрій Ігнат.

Можуть повторити сьогодні. По-перше, свято (День ЗСУ, — ред.). По-друге, бачимо такі тенденції, що 10-11 жовтня, 17-18 жовтня завдавали ударів один день, на другий завдавали ударів дещо менше, але все-таки завдавали, — заявив він.

«Всеосвіта» закликає українців бути готовими до нових викликів, тримати розум холодним і не панікувати.

Як відомо, учора росіяни влаштували восьму масовану ракетну атаку на українську енергетичну інфраструктуру. Рашисти випустили по Україні 70 ракет, із яких ЗСУ успішно збили 61.

Нагадаємо, після початку повномасштабного вторгнення росії тисячі українців, які ніколи раніше не тримали зброю в руках, разом із професійними військовими стали на захист нашої незалежності та свободи, нашого непохитного права на життя у вільній від рашизма країни, права наших дітей на світле майбутнє. У лавах ЗСУ країну захищають 513 педагогів і 377 осіб, які ще здобувають освіту.

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.