Новини
915
5 лютого 17:01

Освітній омбудсмен про запровадження медичним працівникам закладів освіти доплати у 20%

3 лютого Кабінет Міністрів прийняв рішення підвищити заробітні плати медичним працівникам навчальних закладів на час дії карантину.

Освітній омбудсмен Сергій Горбачов на своїй фейсбук сторінці звернув увагу на те, що надвідповідальна і надважлива робота шкільних медичних працівників по заробітній платі оцінювалася дуже низько.

До нас зверталися медичні працівники, які скаржилися на оплату праці, зокрема, відсутність доплат під час пандемії. Заявники в тому числі просили встановити мінімальний тарифний розряд по тарифній сітці на рівні педагогічних працівників. Мною було направлено кілька запитів до Міністерства освіти і науки України та до Міністерства охорони здоров’я України для відповідного врегулювання питання підвищення посадових окладів медичних працівників в закладах освіти, – зазначив омбудсмен.

Також Сергій Горбачов звернувся із відповідним листом і до Кабінету Міністрів України.

Відтак, Постановою № 67 Кабмін запровадив доплати медичним працівникам державних і комунальних закладів освіти за роботу в несприятливих умовах праці та підвищеного ризику для здоров’я в розмірі 20% від посадового окладу.

Важливо! Доплата 20% встановлюється шкільним медикам з 1 січня та до дати відміни карантину.

Омбудсмен заувавжив, що відповідно до постанови, доплати здійснюються за кошти, передбачені на оплату праці працівників відповідного закладу освіти. На жаль, із державного бюджету та Фонду боротьби з COVID-19 окремих коштів на підвищення заробітної плати медичних працівників не було виділено.


Читайте також: Чому неправильно стверджувати, що дипломи з відзнакою скасовані: освітній омбудсмен

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.