Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Особливості застосування антикорупційного законодавства у сфері освіти
»
Взяти участь Всі події
Новини
1046
26 липня 2019 о 12:31
pdf Роздрукувати

Освітні заклади з 19 регіонів України відкриють перші філіали #ДівчатаSTEM

Впродовж року у філіалах відбуватимуться різноманітні події та заходи, спрямовані на підвищення обізнаності про STEM, як провідний підхід до навчання в Україні.

Вперше в Україні відкрили філіали #ДівчатаSTEM з метою популяризації технічних спеціальностей та збільшення кількості дівчат до STEM-напрямів.

Таку ініціативу підтримало 49 освітніх закладів з 19 регіонів України: Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Закарпатська, Запорізька, Івано-Франківська, Київська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Херсонська, Хмельницька, Чернігівська, Львівська, Тернопільська, Харківська, Полтавська та Кіровоградська області.

Впродовж року у закладах відбуватимуться різноманітні події, спрямовані на ознайомлення із STEM-напрямом. Зокрема, планується проведення днів науки, організація профорієнтаційних тренінгів та ігор, спільна діяльність з ученицями 5-7 років, розробка освітніх і розвивальних роботів (stem-іграшок) для дітей з особливими освітніми потребами, пізнавальні екскурсії на успішні STEM-підприємства та ще чимало проєктів.

У нашій школі ми вже проводимо уроки для діток, метою яких є зацікавлення малечі наукою. Але окремий фокус хочемо зробити саме на дівчат. На жаль, ми не маємо прикладів успішних жінок-науковців у своєму місті, тому дуже хочемо отримати шанс познайомитися з такими жінками і надихнутися їхніми історіями. Я хочу довести усім ученицям, що не існує жодних кордонів чи гендерних обмежень. А ті стереотипи, що існують ми готові ламати, – розповідає Катерина Хоменко, учениця спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи №30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови (Херсон).

У рамках ініціативи учасниці зможуть організовувати різноманітні освітні активності, спрямовані на викорінення гендерних стереотипів при виборі професій та допомагатимуть ученицям у реалізації їх власних STEM-проєктів.

Вже у листопаді 2019 року серед всіх філіалів оберуть найактивнішого, який здобуде право організації Фінальної Конференції в грудні 2019 року.

Довідково: 

Ініціювали відкриття філіалів CSR Ukraine, експертна організація Центр «Розвиток КСВ» за підтримки UNFPA Ukraine, Фонду ООН в галузі народонаселення в Україні та Інституту модернізації змісту освіти. 


Нагадаємо, у Верховній Раді відкрили Освітній центр для дітей

Посилання на WOMO: https://womo.ua/

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.