Новини
5952
16 липня 17:22

Освітяни отримають заробітні плати та відпускні вчасно: бюджетний комітет переніс графік виплат

За словами народного депутата від «Батьківщини», дефіцит освітньої субвенції заважає відправити вчителів у відпустку з виплаченими зарплатами й відпускними.

Бюджетний комітет змінив помісячний розпис, і гроші, які за графіком повинні виплачуватись вчителям восени, перенесли на літо. Тому освітяни отримають заробітні плати та відпускні вчасно.

Про це повідомив народний депутат від ВО «Батьківщина» Сергій Євтушок.

Він пояснив, що нардепи застосували усі необхідні інструменти, аби спонукати колег оперативно відреагувати на проблему дефіциту освітньої субвенції й направити гроші вчителям.

Дякую парламентському комітету з питань бюджету, який разом із міністерством фінансів змінили помісячний розпис і перенесли виплати вчителям з осені на зараз. Але залишається питання: що ви будете робити восени, на скільки буде збільшена субвенція, яка має піти в ОТГ для виплати освітянам? – поцікавився Сергій Євтушок у прем’єр-міністра Дениса Шмигаля під час Години запитань до уряду.

За словами народного депутата, проблема освітньої субвенції полягає в тому, що вона – дефіцитна, і це не дає змоги органам місцевого самоврядування буквально відправити у відпустку вчителів з виплаченими зарплатами й відпускними.

До прикладу, лише у Сарненській ОТГ Рівненської області дефіцит субвенції становить 36 мільйонів гривень.

Вас також можуть зацікавити такі матеріали: МОН контролює вчасну виплату заробітних плат педагогам

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.