Головне меню порталу
Нещодавно «Всеосвіта» розповідала про сертифікацію вчителів початкових класів. Наразі проект «Положення про сертифікацію педагогічних працівників» перебуває на етапі громадського обговорення. До громадського обговорення МОН також запропонувало проект програми незалежного тестування для вчителів початкової школи.
Спробуємо розібратись, що саме перевірятимуть під час незалежного тестування. Розпочнемо з того, що ця перевірка – один з трьох інструментів сертифікації і застосовуватиметься для перевірки знань та умінь як складових професійних компетентностей вчителя.
Тематично незалежне тестування розділене на 3 важливі частини, які, у свою чергу, поділяються на підтеми:
Частина перша
«Психолого-педагогічні компетентності»
Частина друга
«Предметні компетентності»
Частина третя
«Методичні компетентності»
Це ті знання, на яких акцентують увагу представники МОН, спираючись на професійний стандарт «Вчитель початкових класів закладу загальної середньої освіти». Нова українська школа потребує фахівців, які готові стати наставниками на шляху школярів до здобуття знань. І відомство наголошує, що саме перераховані якості допоможуть педагогам налаштуватись на нові виклики сьогодення.
Зауваження та пропозиції щодо програми незалежного оцінювання вчителів початкової школи надсилайте до 30 грудня 2018 року на електронну пошту представниці МОН Ліннік Олени Олегівни – linnyk@mon.gov.ua. Паперові листи шліть за адресою: Міністерство освіти і науки України, проспект Перемоги, 10, м. Київ, 01135.
Посилання на МОН: mon.gov.ua
Будь ласка, оцініть новину!
Користувач:
Красовська Олена ІгорівнаВсеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам
Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.
Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.