Олена Зеленська проінспектувала шкільні їдальні

Олена Зеленська відвідала їдальні трьох шкіл Черкаської області.

Після круглого столу щодо харчування дітей у школах Олена Зеленська та міністерка освіти Ганна Новосад відвідали три школи Черкащини та проінспектували їдальні.

Сьогодні відвідала три школи на Черкащині – звичайну сільську в Іваньках, опорну в Дмитрушках та міську в Умані. Різні «вагові категорії» підібрали спеціально.

Перша леді відзначила, що наразі триває аудит шкільного харчування в країні. Це частина реформування цього сектору.

Висновки дня: вітамінів (фруктів, соків) у меню не вистачає всім учням всюди. А ще – належних умов для приготування та споживання їжі.

Олена Зеленська наголосила, що на початку цього тижня Президент України підписав Указ «Про невідкладні заходи щодо покращення здоров’я дітей». В межах виконання цього указу буде розроблено національну стратегію розбудови безпечного та здорового освітнього середовища. Також Зеленська наголосила, що Міністерство освіти й науки допрацьовує системну програму, яка ляже в основу довгострокового бюджетування освітніх закладів. Наразі виділено 400 млн грн державних коштів на ремонти шкільних їдалень і харчоблоків.


На сайті «Всеосвіта» ви можете додати позначку до своєї школи, якщо вона бере участь в програмі Cult Food:Нове шкільне харчування. Вже 127 шкіл мають таку позначку. Якщо ви теж берете участь в програмі, хутчіш додавайте таку позначку й до вашої школи.

А також вже у цей вівторок, 17 грудня, долучайтеся до вебінару Євгена Клопотенка “Нове шкільне харчування. Шляхи впровадження в закладах освіти”.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з ІСТОРІЇ УКРАЇНИ залишилося:
0
4
міс.
0
7
дн.
0
6
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!