! В а ж л и в о

Олена Зеленська: «Хотілося б, аби всі вчителі почувалися щасливими, як у Новопечерській школі»

З нагоди Дня вчителя в Офісі Президента України Володимир і Олена Зеленські зустрілися з учителями – переможцями конкурсів «Учитель року 2019» та Global Teacher Prize Ukraine 2019.

Володимир Зеленський зазначив, що обидві його бабусі були вчительками, а його батько півстоліття викладає у технічному виші (батько Президента – Олександр Зеленський, 72 роки – завідувач кафедри IT Криворізького економічного інституту, спеціаліст з програмування моделюючих та прогнозно-плануючих систем у геолого-рудничній та маркшейдерській сфері, доктор технічних наук, автор 140 публікацій, 4 монографій).

На фото: Олена та Володимир Зеленські

Перша Леді Олена Зеленська відзначила: «Якщо у тебе є вчитель з великої літери, то він усе життя з тобою. Ти завжди його згадуєш… У нас діти вчаться у гарній школі (Новопечерській – Ред.), і дуже хотілося б, аби всі вчителі почувалися такими ж щасливими, як у цій школі»

На запитання вчителів, які якості, здобуті у школі, знадобилися йому на шляху до посади Президента, Володимир Зеленський відповів «Перш за все це комунікабельність, людяність, бажання відстоювати справедливість, уміння розібратись у складній ситуації».

На фото: навколо Президента – Олена Зеленська та Ганна Новосад

Олена Зеленська – яка навчалася з Володимиром Зеленським в одній школі у паралельних класах (тоді пані Олена мала дівоче прізвище Кияшко) – додала ще одну винесену з тої ж школи і від тих же вчителів якість: «вміння захищати власну точку зору».

«Мене вразили багато історій з тих, якими вчителі поділились з нами. Наприклад, про те, як вони проводять заняття на природі та пояснюють математичні формули на прикладі квітів. Про те, як вчать не окремих предметів, а цілому життю» – після зустрічі написала Перша Леді в своєму Інстаграмі.

Наприкінці зустрічі Глава держави вручив учителям подарунки.

Читайте також: «Всеосвіта» є офіційним суб’єктом підвищення кваліфікації педагогів – Лист МОН

Ми дуже поважаємо професію вчителя як одну з найголовніших – Президент на зустрічі з освітянами

Джерела: president.gov.ua, instagram @olenazelenska_official

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації (лист МОН № 4/2181-19 від 30.09.2019 р.).

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Олімпіада «Всеосвіта Осінь – 2019»