Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Атестація педагогічних працівників у 2022/2023 н.р.: що потрібно врахувати в сучасних умовах?
»
Взяти участь Всі події

Офіційно: навчання у школах у змішаному режимі

Міносвіти офіційно оголосило про організацію освітнього процесу в 2022-2023 навчальному році.

Рішення щодо форми навчання дитини ухвалюватимуть батьки, а освітня система готова до процесу навчання в змішаному режимі.

Про це в ефірі телемарафону єдиних новин сказав міністр освіти та науки Сергій Шкарлет.

Рішення щодо участі кожної дитини в освітньому процесі буде прийматися, перш за все, батьками. На сьогодні держава, громади, засновники готують заклади освіти до початку навчального року, організація може змінюватися. Ми готові до того, що процес навчання буде в змішаному режимі. Адже це буде, певним чином, чергувати очне навчання з онлайн навчанням і дасть можливість кожному викладачу формувати певну черговість у засвоєнні матеріалу, — сказав Шкарлет.

Він зауважив, що ще під час пандемії COVID-19 були переглянуті підходи до освітнього процесу онлайн. Наразі є напрацьовані методики.

Очільник відомства додав, що в перші тижні навчального процесу вчителі проводять своєрідну діагностику засвоєння учнями матеріалу попереднього класу і на основі цього вносять зміни до календарно-тематичного плану навчання.

Нагадаємо, примушувати до тієї чи іншої форми навчання у закладах освіти ніхто не буде. Батьки самі обиратимуть, як навчатиметься їхня дитина: офлайн, онлайн або за індивідуальною формою. Змінити форму навчання дитини можна і протягом навчального року.

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.