Новини
40
6 вересня 2018 о 14:04

Одна золота, дві срібні, одна бронзова

Українські школярі здобули чотири медалі на 30-тій Міжнародній олімпіаді з інформатики.

Молоді інформатики з України здобули чотири медалі на 30-тій Міжнародній олімпіаді, яка цьогоріч відбувається в місті Цукуби (Японія) з 31 серпня по 9 вересня.

Найкращий результат показав Даниїл Смельський, учень 11 класу. Він привезе до України золото. Срібні медалі вибороли дев’ятикласниця Софія Мельник та десятикласник Назарій Деньга. Усі троє навчаються в Полтавській обласній спеціалізованій школі-інтернаті і курсах при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А. С. Макаренка. А учень 11 класу Адальберт Макарович, що навчається в Класичній гімназії Ужгородської міської ради Закарпатської області, здобув бронзу.

Керували підготовкою команди України на Міжнародній олімпіаді з інформатики Андрій Паньков, завідувач сектору забезпечення організаційних заходів щодо здійснення експертизи навчально-методичної літератури відділу наукового та навчально-методичного забезпечення змісту загальної середньої освіти в Новій українській школі Інституту модернізації змісту освіти, та Віталій Бондаренко, асистент Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Загалом для України за 26 років участі у змаганнях такого рівня з інформатики ці медалі стали вже 104-ми.

Команда «Всеосвіти» бажає усім переможцям подальших звершень!

Фотоматеріали взяті з сайту Інституту модернізації змісту освіти.

Інформацію взято з сайту Інституту модернізації змісту освіти.

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.