і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
! В а ж л и в о
Акція
Вебінарний безліміт
Заощаджуйте понад 5000грн

Замовляйте усі свідоцтва за вебінари (понад 90 вебінарів)

з 12 липня
до 25 липня
199грн
з 26 липня
до 15 серпня
299грн
з 16 серпня
до 31 серпня
399грн
Активуйте «Вебінарний Безліміт» та отримайте
30 днів необмеженого доступу до 90 вебінарів

Очільник уряду зазначив, що вчителі мають належати до середнього класу

Наскільки зросте рівень зарплати, на думку Володимира Гройсмана?

Представники Кабінету Міністрів України оприлюднили бажаний рівень середньої зарплати в Україні на 2021 рік. У доларовому еквіваленті цей орієнтир сягає 620 доларів. Прем’єр-міністр Володимир Гройсман зазначив, що такий показник є цілком реальним. Вочевидь, потреба у збільшенні рівня середньої зарплати зумовлена також тим, що нині великий відсоток платоспроможного населення працює на економіку інших країн. Тоді як крок уряду зі збільшення рівня заробітку має збільшити мотивацію українців. Про це голова уряду розповів під час підписання тристоронньої Генеральної угоди із профспілками та роботодавцями.

Одне з найважливіших завдань уряду – зростання національної економіки. Ріст економіки дозволить дати нову якість життя людей через збільшення їхніх доходів. Наш Уряд вже створив механізми, які дали можливість збільшити мінімальну зарплату в 3 рази за останні 3 роки, середню – у 2 рази, – зазначає пан Гройсман.

Окремо очільник уряду розповів про важливість розвитку середнього класу в Україні:

Для мене принципово, щоб в Україні був розвинений середній клас, до якого має належати український вчитель, лікар, робітник. У наступних роках будемо робити все, щоб виконати це завдання.

Нагадаємо, представники Міністерства освіти і науки розповіли про те, що відповідно до статті 61 закону «Про освіту», якою передбачено, що посадовий оклад педагогічного працівника найнижчої кваліфікаційної категорії встановлюються в розмірі трьох мінімальних зарплат. Також у документі зазначається, що посадові оклади педагогічного працівника кожної наступної кваліфікаційної категорії мають підвищуватись не менше ніж на 10%. Однак, за розрахунками того ж відомства для впровадження в дію положень необхідно додатково передбачити у Державному бюджеті 235,7 млрд гривень.

Фотоматеріали узято з Радіо Свобода
Посилання на Радіо Свобода:
 https://www.radiosvoboda.org

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти