Новини
2553
21 лютого 2020 о 13:22

Обережно, шахраї: у мережі продають неправдиві «питання й відповіді на ЗНО-2020»

Як і в попередні роки, задовго до зовнішнього незалежного оцінювання соціальні мережі (особливо, Telegram) рясніють пропозиціями дізнатись заздалегідь питання ЗНО-2020.

Ясна річ, це шахрайські пропозиції, питання в яких дійсності не відповідають жодним чином. 

Спритники за певну плату пропонують випускникам та їхнім батькам придбати зошити сертифікаційних робіт ЗНО-2020 із відповідями до них, запевняючи в надійності й достовірності джерела інформації, щораз вигадуючи нові схеми, – повідомляє Український центр оцінювання якості освіти. – Наприклад, для «переконливості» надсилають лист із буцімто офіційної скриньки УЦОЯО. Стовідсотково це не буде тест ЗНО.

Насправді в УЦОЯО створено надпотужну систему захисту інформації  на всіх етапах підготовки та проведення ЗНО. Укладають тести і друкують сертифікаційні роботи в умовах суворої конфіденційності.

Аби не бути ошуканим, укотре застерігаємо: відхиляйте сумнівні пропозиції, – наполягають в УЦОЯО. – Натомість для ретельної підготовки до ЗНО радимо проходити тести попередніх років, які є у вільному доступі.

ЗНО попередніх років для кожного предмету дивіться тут: testportal.gov.ua/testy-mynulyh-rokiv/

Також ефективною частиною підготовки є онлайн-тренажер ЗНО. Зручний функціонал надасть змогу самостійно регулювати темп проходження тестів та обирати необхідний формат підготовки. Після проходження тестів ви зможете проаналізувати свою успішність завядки автоматичній статистиці результатів.

Посилання на Тренажер ЗНО від «Всеосвіти»: vseosvita.ua/zno

На вас чекає приємний сюрприз! Оформлюйте передплату на Тренажер ЗНО та отримуйте унікальні інформаційні флеш-картки у подарунок!

Вас також можуть зацікавити такі матеріали:

Вступ-2020: умови прийому до вишів

На які тести ЗНО-2020 виділять 180 хвилин, а на які – лише 150 хвилин

Джерело: УЦОЯО

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Сподобався матеріал!?