Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

18 квітня 2019 о 12:17

Новий неймовірний підручник для 1 класу НУШ!

Команда мультимедійного видавництва «Розумники» завершила роботу над електронним виданням «Я досліджую світ».
Оголошення:

Зовсім нещодавно партнери нашої команди – мультимедійне видавництво «Розумники» закінчили роботу над другою частиною електронного підручника «Я досліджую світ» для 1-го класу. І це справді неймовірне видання!

 Про «свіжоспеченого» 

У новому підручнику школярі, натиснувши на малюнки можуть їх «оживити» – картинки перетворюються на мультиплікації, а персонажі розповідають все більше нових цікавих подробиць за темою! Увесь підручник озвучили професійні актори Київського театру ляльок. Це дозволяє краще засвоювати та запам’ятовувати нову інформацію, аніж читаючи. Яскраві ілюстрації та веселі персонажі, що цікаво пояснюють як побудований світ, закохують дітей у процес пізнання.

Підручник містить інтерактивні завдання, які дозволяють полегшити процес аналізу засвоєння школярами інформації. Як це працює? Кожне завдання у виданні – міні-гра за темою, яку вивчають школярі. Якщо учень правильно виконав завдання – із яйця вилупляться совенятко. Програма підручника запам’ятовує відповіді, а вчитель у своєму електронному журналі бачить результати усього класу.

Про усі цікавості, заховані у підручнику – дивіться у промо-ролику:


 Як отримати доступ? 

Спільно з компаніями-партнерами мультимедійне видавництво «Розумники» впроваджує цифрові технології у навчальний процес та проводить навчання для учителів.

До кінця 2018/19 навчального року учителі та учні можуть безкоштовно використовувати інтерактивні підручники ТМ «Розумники» для 1-го класу: «Я досліджую світ», «Мистецтво», «Буквар» та «Математика», - обіцяють представники мультимедійного видавництва «Розумники».

Тож ви можете просто зараз завантажити підручник та користуватися ним цілком безкоштовно!

Для цього потрібно зробити усього 3 кроки:

  1. Зареєструйтеся на сайті е-підручники.укр (якщо ви завантажуєте підручник вперше).
  2. Завантажте додаток «Електронні підручники».
  3. Тепер можете завантажити будь-який цікавий для вас підручник і насолоджуватись веселим та цікавим навчанням!

Детальніше про те, як розпочати роботу з електронними підручниками, читайте тут.

Світ цікавий – вивчай яскраво!


 Приємний досвід 

Мультимедійне видавництво «Розумники» має глобальну місію – покращити процес пізнання для дітей за допомогою новітніх технологій. І ось нещодавно до Васильківського академічного ліцею «Успіх» постукали у двері справжні зміни –компанія «Smart Kids» та проект «Розумники» презентували неймовірні подарунки для школярів!

3-Г клас (учитель Карпович Юлія Сергіївна) та 2-Б клас (учитель Богдан Марія Михайлівна) освітнього закладу у м. Васильків тепер мають 30 новеньких жовто-блакитних ноутбуків (Impression 110 ES з операційною системою Windows).

А коли діти увімкнули пристрої, то розповіли, що тепер вони навчатимуться за улюбленою програмою «Розумники», адже їм подарували підписку на електронні освітні ігрові ресурси до кінця навчання у початковій школі. Емоціям школярів не було меж!

Школярі дуже чекали на цю подію. Вони нетерпляче запитували Юлію Сергіївну: «А коли ми будемо навчатися за комп’ютерами?», – розповідають представники «Розумників».

Тепер уроки математики та української мови для цих школярів будуть ще цікавішими та інтерактивнішими. Адже завдання можна буде виконувати не лише у зошиті, а й на комп’ютері!

Посилання на сторінку «Розумників» у мережі Facebook: www.facebook.com/rozumniki24/