Нові дати шкільних канікул: як вибори вплинуть на відпочинок учнів - МОН

Керівник закладу освіти має право сам визначати режим роботи школи в рамках змішаного навчання.

Заклади освіти зможуть самостійно формувати графік навчання та приймати рішення щодо початку канікул в школі. Крім того, через місцеві вибори можлива зміна дати осінніх канікул. Про це заявив т.в.о. міністра освіти та науки Сергій Шкарлет під час брифінгу в Кривому Розі.

Він вважає, що в період карантину в компетенції закладів освіти є спроможність формувати графік навчання. Все залежить від того, у яку зону епідемічної небезпеки потрапляє заклад освіти.

За його словами, керівник закладу за погодженням з міськрадою та засновником може погодити освітній процес: самостійно визначити дати канікул, форми навчання, зміни на змішане навчання тощо.

До того ж Сергій Шкарлет заявив про зміну звичного графіка навчання:

Ми рекомендуємо розпочати канікули не пізніше, ніж за два дні до виборів і завершити не пізніше, ніж через три дні.

Тобто осінні канікули для дітей розпочнуться 22 жовтня, а закінчаться 30 жовтня. Таким чином діти отримають для відпочинку  11 днів.

У МОН зазначають, що керівник закладу освіти має право сам визначати режим роботи школи в рамках змішаного навчання.

Через те, що в закладах освіти встановлюють влаштовують виборчі дільниці та комісії школярі можуть отримати позапланові канікули, що заплановані на 25 жовтня.

Джерело: https://vse.ee/sat


Також вас може зацікавити: МОН просить директорів шкіл допомогти з наповненням платформи для дистанційного навчання.

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!