Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Формування психологічної готовності працівників закладів освіти до конструктивної поведінки в умовах надзвичайних ситуацій
»
Взяти участь Всі події
Новини
6057
15 січня 2021 о 12:10

Необхідно пришвидшити розв'язання питань щодо збільшення зарплат вчителів, – Сергій Шкарлет

Очільник МОНу та педагоги звертаються до уряду з проханням пришвидшення розгляд постанови.

Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет у своєму Тelegram-каналі відреагував на звернення Профспілки працівників освіти і науки до Кабінету Міністрів України з проханням прискорити ухвалення постанови щодо встановлення посадових окладів працівників бюджетної сфери.

Цілком поділяю позицію Профспілки й також звертаюсь до Мінекономіки та всіх інших зацікавлених центральних органів виконавчої влади з проханням пришвидшити розв’язання цього питання, – підкреслив #Шкарлет.

За словами Міністра, освітяни акцентують, що затягування процедури ухвалення Урядом зазначеної постанови матиме негативні наслідки, зокрема, невизначеність на місцевому рівні виплати січневого авансу. 

З 1 січня 2021 року розмір посадового окладу працівника першого тарифного розряду має становити 2 670 грн, з 1 грудня 2021 року – 2 893 грн.

Нагадаємо, раніше Сергій Шкарлет повідомляв, що з 1 січня 2021 року посадові оклади для всіх категорій освітян збільшені на 20 %. Для цього в Держбюджеті закладено кошти.


Вас також може зацікавити: Як проходить і оплачується заміна вчителів під час дистанційного навчання: досвід педагогів

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.