Нехай фортуна буде на вашому боці! Флешмоб #ЩастиНаЗНО

«Всеосвіта» долучилась до флешмобу #ЩастиНаЗНО на підтримку випускників з усієї України.

Вже другий рік поспіль наша команда бере участь у всеукраїнському флешмобі #ЩастиНаЗНО, адже знаємо, що випускникам та майбутнім учасникам ЗНО далеко не до відпочинку та веселощів.

Любі 11-класники! ЗНО зараз здається вам височенним трампліном, який майже несила подолати. Але це тільки ще одна сходинка на шляху до вашого успішного майбутнього! «Всеосвіта» тримає за вас кулачки та бажає успіхів на тестуванні! Ми впевнені, що ви добре підготувались до зовнішнього оцінювання, тож за вашою спиною стоятимуть лише спокій та упевненість. Бажаємо, щоб коли були оприлюднені ваші результати, ви зі здивуванням і захватом зраділи. Все буде чудово!

Тиск на учасників ЗНО зростає, тож об’єднання небайдужих українців, аби розрядити цю напружену атмосферу, три роки тому, у 2017 році, запустили всеукраїнську акцію. Хто започаткував цей флешмоб та як з’явилась ідея – розповідаємо детальніше.

 Детальніше про ініціативу 

Цьогоріч флешмоб стартував 6 травня. Організатором флешмобу стали освітній проект «Відкривай Україну» та фундація соціальних інновацій «З країни в Україну».

 Історія появи флешмобу 

Менеджери проекту «Відкривай Україну», спілкуючись з попередніми учасниками проекту та підлітками, що брали участь того року, виявили, що вони відчувають тиск з боку батьків та вчителів. Від них очікують високих результатів на ЗНО, постійно порівнюють з однолітками та лякають невдачею на тестах. Звісно ж, це формує стійкий страх у школяра та занурює його у постійний стрес, який зовсім не допомагає у підготовці до ЗНО.

Ми хотіли підтримати підлітків, допомогти знову повірити в себе. Адже це дуже важливо! Навіть якщо тебе підтримують незнайомі люди, – пояснюють організатори.

Організатори захотіли морально допомогти майбутнім абітурієнтам і дещо їх розслабити, тоді й вигадали такий формат. Адже це сучасні, до того ж, діти проводять чимало часу у соціальних мережах, тому пропустити дописи тих, хто підтримав ініціативу #ЩастиНаЗНО було майже неможливо.

 Хто підтримав флешмоб? 

Участь в ініціативі проекту «Відкривай Україну» в минулі роки брали чимало українців, зокрема й безліч медійних осіб – від коміків «Мамахохотала» до міністерки освіти Лілії Гриневич, від ведучих національних каналів до зірок шоу-бізнесу, Андрій Хливнюк, Ірина Сопонару, журналісти, актори, моделі, бренди, активісти, лідери думок та просто небайдужі люди.

«Если плохо сдашь математику – не видать тебе КПИ как своих ушей!» – такі погрози були від моїх батьків ще у той час, коли ЗНО не було й на горизонті. Тепер вся країна починає «готуватися» до ЗНО хто як може – батьки вчаться дужче волати, вчителі видумують все крутіші "чорні перспективи" для тих, хто не здасть ЗНО, учні з відчаєм готуються «забити і будь шо буде», – ділиться своїм баченням засновник освітнього проекту «Відкривай Україну» та фундації соціальних інновацій «З країни в Україну», – Тому, ми й ініціювали флешмоб «Щасти на ЗНО», який може підтримати абсолютно кожен.

 Приєднуйтесь до флешмобу і ви! 

Правила акції дуже прості – можна зібрати команду, написати в спільноту «Відкривай Україну», отримати футболки й кепки, вийти до шкіл, де проходитиме ЗНО і підтримати старшокласників. Або ж долучитися до флешмобу в соціальних мережах.

Для тих хто хоче стати частиною акції, алгоритм дій прости:

  1. Напишіть пару рядків про те, як ви або ваші діти впорались із ЗНО або вступними іспитами.
  2. Розмістіть фото із підписом на своїх сторінці у Facebook.
  3. Додайте хештег #ЩастиНаЗНО.

І тоді хлопці та дівчата, які дуже скоро крокуватимуть до шкіл на незалежне оцінювання впіймають дзен ;) Можливо, хтось із них відчує, що ми – одна велика країна, мешканці якої небайдужі один до одного.

Наша підтримка дуже важлива для учасників ЗНО!

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

До ЗНО з МАТЕМАТИКИ залишилося:
0
2
міс.
2
7
дн.
1
0
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!