Сьогодні відбулась
онлайн-конференція:
«
Освіта проти насильства: методи профілактики та алгоритми реагування
»
Взяти участь Всі події
Новини
669
27 жовтня 16:20

Навчання музики дітей з синдромом Дауна: в Україні розробили педагогічні рекомендації

Методики, запропоновані у посібнику, можна використовувати на уроках музики у школах та під час позакласних занять.

У серпні 2021 року в Україні запрацював експериментальний музичний арттерапевтичний онлайн-гурток у рамках проєкту «Музика – важлива. Музика – можлива» для дітей з синдромом Дауна. А вже у жовті 2021 року розробили педагогічні рекомендації для знайомства з музикою дітей з синдромом Дауна.

! Електронний посібник з педагогічними рекомендаціями в Україні розробили вперше. Методики, запропоновані у посібнику, можна використовувати на уроках музики у школах, на позакласних заняттях та для родинного дозвілля вдома, й розміщені вони у вільному доступі.

У ВБО «Даун Синдром» запевняють, що методики будуть цікаві практично будь-якій дитині, оскільки їх напрацьовували під час роботи експериментального музичного онлайн-гуртка для дітей з синдромом Дауна та їхніх сиблінгів (рідних братів та сестер).

Крім того, в організації пояснюють, що їхня мета не тільки розповісти широкому загалу про музикування дітей з синдромом Дауна, а й зацікавити музичних педагогів різних освітніх установ у тому, щоб вони не боялись навчати таких дітей музиці:

Проблема з неготовністю педагогів навчати музики дітей з інвалідністю, часто пов'язана з елементарним нерозумінням можливостей.

Детальніше ознайомитись з педагогічними рекомендаціями для занять музикою з дітьми з синдромом Дауна: https://vse.ee/bduh


На «Всеосвіті» сьогодні о 18:00 відбудеться вебінар на тему «Особливості адаптації та модифікації освітнього процесу в контексті інклюзивного навчання». Під час вебінара педагоги навчаться визначати, яка допомога та підтримка потрібні дітям з ООП, зрозуміють, як організовувати середовище, коригувати методи роботи і планувати заходи підтримки для дітей з особливими освітніми потребами та ознайомляться з основними принципами адаптації та модифікації у навчанні.

Долучитись до перегляду вебінара: https://vseosvita.ua/webinar/osoblivosti-adaptacii-ta-modifikacii-osvitnogo-procesu-v-konteksti-inkluzivnogo-navcanna-430.html utm_source=main&utm_medium=gif&utm_content=w430

Також вас може зацікавити: В українських школах працюють понад 18 тисяч інклюзивних класів, – МОН

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.