«Навчальний годинник», або розпорядок дня школяра «Мій день»

Презентуємо вам яскраву і творчу розробку «Мій день» та «Навчальний годинник» від дизайнерів проекту «Всеосвіта»

Творча розробка – «Мій день» та «Навчальний годинник» створена від дизайнерів проекту «Всеосвіта» спеціально для молодших школярів, щоб допомогти їм поєднувати відпочинок і навчання,  а також вчитися визначати час та розповідати про свій режим дня. 

Посилання: https://vseosvita.ua/library/navcalnij-godinnik-abo-rozporadok-ucbovogo-dna-skolara-mij-den-59747.html 


Ексклюзивна розробка «Мій день» 
Дотримання режиму дня має дуже важливе значення у повсякденному житті учня. Стабільний режим дня налаштовує «біологічний годинник» дитини. Дотримуючись чіткого режиму дня, вам не потрібно вмовляти дитину зробити домашню роботу чи лягти спати. 
На першій розробці «Мій день» – зображення учня, який займається справами у визначений час. А на другій – зображення школярки та її режим дня. 
Розробка «Мій день» допоможе учням навчитись бути відповідальними та приймати рішення самостійно. А ще режим дня дозволяє малечі очікувати приємні події, такі як читання книги чи відвідування мистецьких гуртків. 
Плакати «Мій день» оформлені у яскравих кольорах та викликають лише позитивні емоції. Завантажуйте плакати у високій якості та яскраво оформлюйте куточок ваших учнів! Він ідеально підходить для звичайного друку у форматі А4. 


Розробка «Навчальний годинник»
У житті кожної дитини завжди наступає саме цей важливий момент, а саме — знайомства з годинником. 
Вивчення годин має бути поступовим і обов’язково наочним, саме тому ми пропонуємо вам яскраву розробку «Навчальний годинник» від проекту «Всеосвіта».  
До розробки «Навчальний годинник» додаються три рухомі стрілки (годинна, хвилинна, секундна), які потрібно вирізати та закріпити в центрі годинника. 
«Навчальний годинник» можна використовувати під час виховної години чи будь-якого уроку. Після вивчення часу за годинником діти зможуть розповісти про свій режим дня, показати о котрій годині вони снідають та роблять домашні завдання. 
Розробка оформлена у яскравих кольорах і асоціюється лише з приємними спогадами. Вона стане чудовим доповненням до особистого куточку дитини чи її робочої зони. 
Ми впевнені, що ваші учні обов’язково опанують необхідними навичками і будуть успішно застосовувати їх на практиці.
«Навчальний годинник» ідеально підходить для звичайного друку у форматі А4. 
Користуйтеся із задоволенням! 
Також нагадуємо вам, що в розділі «Класний менеджмент»  ви зможете знайти «Календарі спостереження за погодою», «Набір мотиваційних браслетиків»  та безліч всього іншого, що так необхідне для школярів і вчителів! 

Посилання: https://vseosvita.ua/library/navcalnij-godinnik-abo-rozporadok-ucbovogo-dna-skolara-mij-den-59747.html 

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!