Наслідки COVID-19: від ускладнень коронавірусу померла вчителька

12653
9 жовтня 2020 о 12:05
У львівському ліцеї, де трапилася трагедія, коронавірус виявили ще у двох учнів.

У Львові від ускладнень коронавірусу померла вчителька, яка працювала у ліцеї імені Стуса. Про це інформує ZNAJ.UA. Так, заклад освіти зачинили на карантин через швидке поширення COVID-19, а 22 педагоги пішли на лікарняний. Ще у 6 осіб зафіксували коронавірус, крім того, цей діагноз поставили 2 учням.

Сьогодні в ліцеї повідомили про те, що одна з викладачок померла минулої п’ятниці. 52-річна Наталія Кулінська захворіла ще у середині вересня. Спочатку хворобу визначили як «бронхіт», з часом стан суттєво погіршився, тож жінку госпіталізували. Вже у лікарні тест на COVID-19 дав позитивний результат, але вчительку врятувати не змогли.

Директора ліцею зазначила, що значна кількість учнів наразі перебуває на самоізоляції. Взагалі у ліцеї навчаються 1095 дітей, у двох виявили коронавірус, а 22 людини визначили контактними особами та відправили на самоізоляцію. 70 учнів взагалі не відвідують заняття через хворобу, тож 6 класів перебувають на самоізоляції; старшокласники навчаються дистанційно.

Не краща ситуація з поширенням COVID-19 й у Київській області. Бориспольську гімназію «Перспектива» імені Володимира Мономаха зачинили на карантин до 16 жовтня включно – через випадки захворювання на коронавірус, який підтвердили в 11 вчителів та 5 учнів. Про це повідомила пресслужба Бориспольської міськради із посиланням на рішення міської комісії ТЕБ та НС.

Крім того, у 127 закладах освіти Київської області виявлено 146 учнів та 167 вчителів, які хворіють на СOVID-19. Наразі в області понад 15 тисяч учнів навчаються в дистанційному режимі.


Вас також можуть зацікавити такі матеріали:

Вимушені канікули: у львівському ліцеї 22 педагоги на лікарняному, у шістьох — COVID-19

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Сподобався матеріал? Поділіться та залишете коментар!

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.


Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!

Всеосвіті 3 роки!

Святкуємо гучно та з подарунками!

+ 10 подарункових боксів з фірмовими товарами від «Всеосвіти»!

+ 10 подарункових боксів з фірмовими товарами від «Всеосвіти»!

до розіграшу подарунків залишилось
00
00
00
00