На пробне ЗНО-2020 вже зареєструвалося понад 10 000 осіб

Вартість тестування визначено регіональними центрами оцінювання якості освіти.

До 24 січня триватиме реєстрація осіб для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні.

За інформацією регіональних центрів оцінювання якості освіти, станом на 10 січня 2020 року сформовано 74 057 заявок на участь у пробному #ЗНО.

Оплачено проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання з 18 623 тестувань. Більшість – це 8 223 особи – виявила бажання складати тестування з двох предметів.

Традиційно найбільше обрано тестувань з української мови і літератури – 37 435, математики – 14 020, англійської мови – 10 541, історії України – 7 034.

Найактивніше реєструються особи, які проживають у місті Києві, Дніпропетровській та Львівській областях.

Детальну інформацію щодо порядку реєстрації у регіональному центрі оцінювання якості освіти, на території обслуговування якого особа бажає проходити пробне ЗНО, ви можете дізнатися тут: https://vseosvita.ua/news/zavtra-3-sichnia-rozpochynaietsia-reiestratsiia-na-probne-zno-2020-5621.html

 Довідково: 

Пробне ЗНО є платною послугою для учасників та неприбутковою для організаторів і проводиться за кошти фізичних і юридичних осіб. Вартість тестування визначено регіональними центрами оцінювання якості освіти.

Кожен зареєстрований може самостійно перевірити в кабінеті учасника пробного ЗНО факт надходження коштів (не раніше ніж через сім календарних днів з моменту оплати).

Джерело: УЦОЯО


Ваш надійний помічник у підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання – “Тренажер ЗНО” від “Всеосвіти”. Це сучасний онлайн-сервіс, який допоможе не лише перевірити знання теоретичного матеріалу, але й виховати уважність, вдумливість, а також навчить правильно розподіляти свій час. Зручний функціонал надасть змогу самостійно регулювати темп проходження тестів та обирати необхідний формат підготовки. Після проходження тестів ви зможете проаналізувати свою успішність завядки автоматичній статистиці результатів.

На вас чекає приємний сюрприз! Оформлюйте передплату та отримуйте унікальні інформаційні флеш-картки у подарунок! Вони доступні також в онлайн-форматі, тож ви значно зекономите ваш час і зможете підготуватись до тестування будь-де! 

Тренуйтесь за посиланням: https://vseosvita.ua/zno


Вас також можуть зацікавити такі матеріали:

Завтра, 3 січня, розпочинається реєстрація на пробне ЗНО-2020

Пробне ЗНО-2020: яка вартість?

На які тести ЗНО-2020 виділять 180 хвилин, а на які – лише 150 хвилин

ЗНО-2020: завдання та графік проведення

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з ФІЗИКИ залишилося:
0
4
міс.
0
2
дн.
0
8
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!