Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Використання електронних освітніх інструментів у процесі інтерактивного навчання: дошка Jamboard
»
Взяти участь Всі події
Новини
2407
6 лютого 2020 о 14:50
pdf Роздрукувати

На обкладинці підручника із Зарубіжної літератури з'явився відомий актор

В такий спосіб автори хотіли привернути увагу молоді до класичної літератури.

Київське видавництво «Грамота» оригінально підійшло до оформлення обкладинки підручника із Зарубіжної літератури для 10 класу: авторський колектив розмістив на ній популярного британського кіноактора Бенедикта Камбербетча в образі Гамлета.


За словами керівниці авторського колективу підручника Ольги Ніколенко, у такий спосіб автори хотіли привернути увагу молоді до класичної літератури. Адже актор неодноразово знімався у відомих фільмах та серіалах та користується великою популярністю.

Ми хотіли, щоби цей твір захопив сучасних учнів не тільки через класичні переклади, але і через сучасні втілення в кіно і театрі», — зазначила Ніколенко.

Книга рекомендована Міністерством освіти і науки України, її електронну версію поширюють безкоштовно.

Джерело: Громадське

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.