Новини
633
22 липня 12:52

На Гаваях підліток збирає та сортує сміття, щоб оплатити у коледжах навчання дітей, які не мають на це коштів

Хлопець хоче створити систему, за якою принаймні щороку можна відправляти одного або двох дітей до коледжу.

Геншу Прайс – гавайський підліток, який збирає та сортує сміття, а потім віддає його на переробку, аби оплатити навчання у коледжі для дітей, які не мають на це коштів. Про таку ініціативу хлопця з Гаваїв, повідомляє Громадське.

Батько підлітка говорить, що спочатку Геншу робив це для себе, адже це був би хороший спосіб заощадити гроші на навчання у коледжі. Втім, згодом хлопець вирішив, що може зробити щось більше і створив ініціативу Bottles4College.

Ініціатива полягає у тому, що за допомогою батьків та інших волонтерів Геншу щотижня збирає сміття у добровольців. Він самостійно його сортує та відвозить у місцевий центр переробки.

Підліток хоче створити систему, за якою принаймні щороку можна відправляти одного або двох дітей до коледжу. А для цього знадобиться від 2 до 4 мільйонів банок і пляшок.

Я хочу дати шанс студентам, які можливо не змогли б навчатися у коледжі через брак коштів, – пояснює Геншу. 

Нагадаємо, кілька місяців тому у вінницькій школі запрацювала сортувальна станція.

Скриншоти взято з фейсбук-сторінки Громадське

Вас може зацікавити: Екологічна освіта повинна стати основним компонентом навчальних програм в усіх країнах до 2025 року, – ЮНЕСКО

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.