Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Використання електронних освітніх інструментів у процесі інтерактивного навчання: дошка Jamboard
»
Взяти участь Всі події
Новини
60
21 вересня 2020 о 15:17
pdf Роздрукувати

Мисливці за вірусом: у Харкові почали дезінфікувати школи вночі

Завдяки техніці – генератору гарячого туману та розчину – за кілька хвилин приміщення стають стерильними. А компоненти розчину цілком безпечні для людей.

Доки в Україні триває загальнонаціональний карантин, усі заклади освіти змушені дотримуватися суворих протиепідемічних заходів – відповідно до рекомендацій МОН та МОЗ. Однак як за короткий час встигнути продезінфікувати значну кількість шкіл та провести ретельну обробку кожного поверху?

У Харкові знайшли вихід. Кілька бригад з дезінфекційними засобами виходять на боротьбу з вірусом… вночі. За відповідні костюми та масивну антивірусну зброю вчителі жартома називають спеціалістів «мисливцями за привидами». Бригади починають дезінфекцію закладів освіти ввечері й за ніч встигають попрацювати по кілька годин у кожному. Про це повідомляє 24 канал.

Дезінфектор Юрій розповів, що спочатку обробляють найвіддаленіші кутки й поступово рухаються усіма поверхами та приміщеннями. Сам пристрій розпилює до 10 мікрочастинок.

У порівнянні з коронавірусом, воно в 10 разів менше. І цей спеціальний розчин, який ми використовуємо – липкий, – зазначив Юрій.

Завдяки техніці – генератору гарячого туману та розчину – за кілька хвилин приміщення стають стерильними. А компоненти розчину абсолютно безпечні для людей.

За словами керівника ГО «Зооконтроль» Андрія Ревенко, в основі розчину – іноземні компоненти, тож усе сертифіковано:

Це цілком безпечно для квітів, оргтехніки та людей. Алергічних реакцій не викликає. Ми обробляємо пологові будинки, лікарні для хворих на COVID-19.

Звісно ж, школи й під час навчального процесу повинні дотримуватися необхідних вимог задля запобігання поширенню COVID-19. Так, в одній з найбільших гімназій Харкова навчається 1200 дітей. Щоб убезпечити їх від коронавірусу, у школі з 1 вересня сформували окремий графік навчання та відкрили всі додаткові входи.

По всій території закладу розташовані антисептики, нагадування про COVID-19 та правила руху школярів. Прибиральниці протягом дня миють підлоги та поручні.

Напрямок руху у школі є правостороннім для того, щоб розвести потоки дітей і щоб учні не перетиналися,  – зазначила директорка гімназії Оксана Задорожна.

Однак такі заходи можуть вважатися ефективними лише за умови, якщо додатково працюють бригади дезінфекторів. Для ретельнішої обробки спеціалісти відвідують школи й на вихідних. 


Вас також можуть зацікавити такі матеріали:

Важливо: ВР ухвалила постанови про виділення коштів педагогам на доплати та захист від COVID

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.