"Ми маємо право навчатися в школі": італійські учні протестують проти дистанційки

899
23 листопада 2020 о 16:20
Протест однієї школярки підхопили учні практично по всій країні.

В італійському місті Турин 12-річна школярка Аніта Яковелі влаштувала акцію протесту проти дистанційного навчання, яке запровадили в країні через значну кількість хворих на COVID-19.

Щодня, починаючи з 6 листопада, учениця приходить до власної школи й продовжує виконувати завдання на вулиці, а поряд з імпровізованим місцем навчання ставить плакат: “Навчання у школі – це наше право”, передає іноземне видання The Guardian.

Спочатку це був одиночний протест, але незабаром до Аніти приєднались її подруги, однокласники й врешті-решт ініціатива школярки охопила практично всю Італію. 

За словами Аніти, діти втомилися навчатися вдома, сидячи постійно перед комп’ютерами:

Коли у березні оголосили, що школи закриваються, ми були щасливі. У нас був тиждень тестів й ми сподівалися їх пропустити. Згодом стало надзвичайно важко і ми втомилися.

Проте втома – це не єдина проблема. Часом зникає інтернет і завдання доводиться виконувати заново, пояснює школярка. Хтось з учнів узагалі немає доступу до інтернету та навіть родичів, які могли б з цим допомогти.

Протест Аніти привернув увагу міністерки освіти Італії Люсії Аццоліни. Вона зателефонувала дівчинці та запевнила, що активно працює над тим, аби діти могли повернутися до школи. 

До слова, в Італії ситуація з COVID-19 не стабільна. Станом на 23 листопада в країні зафіксовано понад 800 000 осіб, інфікованих коронавірусом, передає Мінфін.

Через другу хвилю захворювання обмеження червоної зони діють у кількох регіонах країни. Молодшим учням дозволено відвідувати школи, а старші навчаються дистанційно.

Читайте також:

В Україні готуються до повного локдауну: Денис Шмигаль про план "Б"

У Німеччині - цифрові ранкові кола, в Італії – протести з рожевими стільцями: як відбувається освітній процес у школах світу

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Сподобався матеріал? Поділіться та залишете коментар!

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.


Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!

Всеосвіті 3 роки!

Святкуємо гучно та з подарунками!

+ 10 подарункових боксів з фірмовими товарами від «Всеосвіти»!

+ 10 подарункових боксів з фірмовими товарами від «Всеосвіти»!

до розіграшу подарунків залишилось
00
00
00
00