МОЗ розробило комікси для дітей про COVID-19

2804
7 жовтня 2020 о 19:22
Комікси допоможуть дітям не забувати про те, що важливо носити захисні маски та користуватись антисептиками.

Міністерство охорони здоров’я разом з Інститутом когнітивного моделювання розробили серію коміксів про COVID-19 для школярів. Вони створені в рамках кампанії щодо необхідності нагадування правил, які наразі є обов‘язковими для всіх. Про це повідомляють на офіційній сторінці МОН:

Елементарні правила про те, що слід носити захисні маски та користуватись антисептиками варто пам'ятати. Особливо, якомога частіше необхідно про це нагадувати школярам, які проводять багато часу в закритих приміщеннях, сидять поруч один з одним за партами та користуються шкільним приладдям.

Головні герої коміксів Маскамен та Антисептиквумен допоможуть дітям не забувати про обов'язкові правила і пояснять, чому потрібно одягати захисні маски та користуватись антисептиками.

За словами урядовців, комікси розішлють в заклади освіти та поширять в соцмережах.

Пам'ятайте, COVID-19 становить смертельну небезпеку і якщо ми дотримуватимемось рекомендацій МОЗ, то збережемо не тільки своє здоров'я, а й здоров'я своїх рідних. 


Вас може зацікавити: Якщо дитина не хворіла, школа не може вимагати довідку, - юрист

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Сподобався матеріал? Поділіться та залишете коментар!

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.


Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!

Всеосвіті 3 роки!

Святкуємо гучно та з подарунками!

+ 10 подарункових боксів з фірмовими товарами від «Всеосвіти»!

+ 10 подарункових боксів з фірмовими товарами від «Всеосвіти»!

до розіграшу подарунків залишилось
00
00
00
00