Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
PRO-акаунт на «Всеосвіті» як інструмент саморозвитку та професійної самореалізації
»
Взяти участь Всі події
Новини
2115
2 грудня 2021 о 13:08

МОН затвердив зміни у переліку предметів ЗНО для вступу на деякі спеціальності

Зміни стосуються 12 спеціальностей.

Міністерство освіти і науки України змінило перелік необхідних сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання для вступу на спеціальності галузі знань «Міжнародні відносини» та «Охорона здоров’я».

Відповідні зміни закріплені в оновленій редакції Умов прийому до закладів вищої освіти в 2022 році.

Так, для вступу на медичні спеціальності, а саме Стоматологія (221), Медицина (222), Медсестринство (223), Технології медичної діагностики та лікування (224), Медична психологія (225), Фармація, промислова фармація (226), Фізична терапія, ерготерапія (227), Педіатрія (228), Громадська здоров'я (229), змінено пари конкурсних предметів:

  • другим предметом вступники у 2022 році зможуть обрати математику або хімію,

  • а третім предметом ЗНО – фізику або біологію.

Також змінені необхідні сертифікати ЗНО для вступу на спеціальності Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії (291) та Міжнародні економічні відносини (292): третім предметом абітурієнти зможуть подавати сертифікат з будь-якого предмета #ЗНО.

Для вступу на спеціальність Міжнародне право (293) абітурієнти третім предметом на вибір зможуть подавати сертифікат з математики або історії України.

Нагадаємо, що #МОН вже затвердило календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року.

Вас також може зацікавити такий матеріал: Уряд вніс зміни до порядку проведення ЗНО

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.