Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Зараз в ефірі:
Семінар:
«
STEM-майстерня: від STEM-освіти до міжнародного визнання
»
Взяти участь Всі події
Новини
2048
17 грудня 2021 о 17:16
pdf Роздрукувати

МОН затвердило 5 нових модельних програм для 5-9 класів НУШ

Гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» отримали уже 87 модельних навчальних програм.

Міністерство освіти і науки доповнило перелік модельних навчальних програм для 5–6 класів Нової української школи. Відповідний наказ опубліковано на сайті Інституту модернізації змісту освіти.

До затверджених Наказом #МОН від 12 липня 2021 року № 795, програм додали ще п'ять:

  • Модельна навчальна програма «Інформатика. 5-6 класи» для закладів загальної середньої освіти (авт. Козак Л. З., Ворожбит А. В.).

  • Модельна навчальна програма «Досліджуємо історію і суспільство. 5-6 класи (інтегрований курс)» для закладів загальної середньої освіти (авт. Гісем О. В., Мартинюк О. О., Гісем О. О., Охредько О. Е.).

  • Модельна навчальна програма «Підприємництво і фінансова грамотність». 8-9 класи для закладів загальної середньої освіти (авт. Панченко С. Ю.).

  • Модельна навчальна програма «Довкілля. 5-6 класи (інтегрований курс)» (авт. Григорович О. В.).

  • Модельна навчальна програма «Пізнаємо природу. 5-6 класи (інтегрований курс)» (авт. Бобкова О. С.).

Наразі МОН затвердив 87 модельних навчальних програм для 5–9 класів НУШ.

Вас також може зацікавити такий матеріал: ІМЗО оновив перелік модельних навчальних програм для 5-6 класів НУШ

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.