Новини
12805
4 серпня 17:33

МОН і МОЗ розробляють варіанти роботи шкіл у разі посилення карантину через штам «Дельта»

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль закликав міністрів прокомунікувати з цього приводу з суспільством.

Україна готується до третьої хвилі коронавірусу, яку, за прогнозами лікарів, варто очікувати вже восени. Тому Міністерство освіти і науки спільно з Міністерством охорони здоров’я розробляють варіанти роботи шкіл у разі посилення карантинних обмежень через новий штам COVID-19 «Дельта».

Про це під час засідання уряду повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль:

Міністерство освіти та науки та Міністерство охорони здоров’я опрацьовують варіанти роботи закладів освіти в умовах посилення карантину через поширення штаму «Дельта». Прошу міністрів охорони здоров'я й освіти та науки прокомунікувати з цього приводу з суспільством.

Як раніше повідомлялося, у новому навчальному році заклади освіти зможуть працювати у жовтій, помаранчевій чи червоній карантинних зонах лише за умови наявності 80% вакцинованого проти COVID-19 персоналу. Про це йдеться у постанові Кабміну від 28 липня 2021 року.

Вас також можуть зацікавити такі матеріали: У Чернівецькій області 5 дітей вакцинували від COVID-19

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.