«Молодий Тарас Шевченко» – зустрічайте дизайнерський плакат співпраці від «Всеосвіти»

На численні прохання наших читачів «Всеосвіта» розробила креативний плакат співпраці – «Молодий Тарас Шевченко».

Ми завжди дослухаємось до побажань наших читачів, а тому з радістю презентуємо нову розробку дизайнерів «Всеосвіти» ілюстрований портрет «Молодий Тарас Шевченко»Прикрашайте школу до Шевченківських днів творчо та яскраво. Усім класом створюйте оригінальний елемент святкового інтер'єру школи.

Не упустіть шанс використати унікальний матеріал в перший рік його презентації! Зображення, образ класика та тематика портрету розроблені нашим творчим колективом. 

Завантаження безкоштовне!

Для якого віку: для дошкільнят, учнів початкової та середньої школи.

Ідеї для використання плакату: 

  • створення декорацій для школи до Шевченківських днів;
  • оздоблення кабінету української мови й літератури;
  • організація уроку для розвитку взаємодії учнів.

Ілюстрований плакат доступний для завантаження у форматі А1. 

 Характеристика ілюстрованого портрета (594 x 841)  

  1. Розмір готової розробки залежить від принтера, на якому роздруковувався матеріал. Якщо друкувати у форматі А4 – приблизний розмір готового плакату становить 594 х 841 см.
  2. Розробка складається із 24 листів формату А4. Кожен з них є частиною портрету Шевченка та має номер-позначку (Б1, Б2, Б3… Б24). На одному листі А4 розміщено два елементи портрету.
  3. Роздайте листи А4 учням та запропонуйте вирізати елементи портрету в зазначених місцях.
  4. Склейте елементи в такій послідовності: Перший ряд – Б1 + Б2 + Б3 + Б4. Другий ряд – Б5 + Б6 + Б7 + Б8. Третій ряд – Б9 + Б10 + Б11 + Б12. Четвертий ряд – Б13 + Б14 + Б15 + Б16. П’ятий ряд – Б17 + Б18 + Б19 + Б20. Шостий ряд – Б21 + Б22 + Б23 + Б24.
  5. Щоб плакат прослужив довше – використовуйте ватман в ролі підкладинки. Можна використовувати ватман формату А1.
  6. Готово! Ви отримали креативний портрет Шевченка!

Завантаження за посиланням: https://vseosvita.ua/library/plakat-spivpraci-molodij-taras-sevcenko-117412.html

Сподобався матеріал? Підтримайте нас – беріть участь в платних олімпіадах і конкурсах від проекту «Всеосвіта». З вашою допомогою ми зможемо надалі розробляти безкоштовні методичні матеріали.

Забороняється відтворення, передрук або розповсюдження іншим способом будь-яких матеріалів сайту «ВСЕОСВІТА» (логотип (знак для товарів і послуг), тексти, фото, відео, тощо) без посилання або гіперпосилання на сайт https://vseosvita.ua/    


Вам також будуть цікаві інші креативні розробки «Всеосвіти», які ми підготували спеціально для проведення Шевченківських днів – Ілюстрований портрет Тараса Шевченка і плакат співпраці «Тарас Шевченко»

Розробка Ілюстрований портрет Тараса Шевченка доповнений уривками з віршів поета. Вони підібрані спеціально для дошкільників та дітей шкільного віку, адже входять до шкільної програми або розповідають про дитинство.

Колективна робота над розробкою плакат плакат співпраці «Тарас Шевченко» є дуже творчим завданням, яке розвиватиме співпрацю в класі, а результат стане чудовим елементом святкового інтер'єру школи. 


Відзначте День народження Тараса Шевченка з користю – беріть участь у конкурсі «Садок вишневий коло хати» та перевіряйте, наскільки добре ви знайомі з творчістю й особистістю нашого Кобзаря. Всі учасники конкурсу гарантовано отримають тематичні нагородні документи та творчі саморобки від нашого проекту!

Посилання на сторінку конкурсу: https://vseosvita.ua/olympiad/s8

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.