Розробки
11060
24 лютого 08:00

«Молодий Тарас Шевченко» – зустрічайте дизайнерський плакат співпраці від «Всеосвіти»

На численні прохання наших читачів «Всеосвіта» розробила креативний плакат співпраці – «Молодий Тарас Шевченко».

Ми завжди дослухаємось до побажань наших читачів, а тому з радістю презентуємо нову розробку дизайнерів «Всеосвіти» ілюстрований портрет «Молодий Тарас #Шевченко »Прикрашайте школу до Шевченківських днів творчо та яскраво. Усім класом створюйте оригінальний елемент святкового інтер'єру школи.

Не упустіть шанс використати унікальний матеріал в перший рік його презентації! Зображення, образ класика та тематика портрету розроблені нашим творчим колективом. 

Завантаження безкоштовне!

Для якого віку: для дошкільнят, учнів початкової та середньої школи.

Ідеї для використання плакату: 

  • створення декорацій для школи до Шевченківських днів;
  • оздоблення кабінету української мови й літератури;
  • організація уроку для розвитку взаємодії учнів.

Ілюстрований плакат доступний для завантаження у форматі А1. 

 Характеристика ілюстрованого портрета (594 x 841)  

  1. Розмір готової розробки залежить від принтера, на якому роздруковувався матеріал. Якщо друкувати у форматі А4 – приблизний розмір готового плакату становить 594 х 841 см.
  2. Розробка складається із 24 листів формату А4. Кожен з них є частиною портрету Шевченка та має номер-позначку (Б1, Б2, Б3… Б24). На одному листі А4 розміщено два елементи портрету.
  3. Роздайте листи А4 учням та запропонуйте вирізати елементи портрету в зазначених місцях.
  4. Склейте елементи в такій послідовності: Перший ряд – Б1 + Б2 + Б3 + Б4. Другий ряд – Б5 + Б6 + Б7 + Б8. Третій ряд – Б9 + Б10 + Б11 + Б12. Четвертий ряд – Б13 + Б14 + Б15 + Б16. П’ятий ряд – Б17 + Б18 + Б19 + Б20. Шостий ряд – Б21 + Б22 + Б23 + Б24.
  5. Щоб плакат прослужив довше – використовуйте ватман в ролі підкладинки. Можна використовувати ватман формату А1.
  6. Готово! Ви отримали креативний портрет Шевченка!

Завантаження за посиланням: https://vseosvita.ua/library/plakat-spivpraci-molodij-taras-sevcenko-117412.html

Сподобався матеріал? Підтримайте нас – беріть участь в платних олімпіадах і конкурсах від проекту «Всеосвіта». З вашою допомогою ми зможемо надалі розробляти безкоштовні методичні матеріали.

Забороняється відтворення, передрук або розповсюдження іншим способом будь-яких матеріалів сайту «ВСЕОСВІТА» (логотип (знак для товарів і послуг), тексти, фото, відео, тощо) без посилання або гіперпосилання на сайт https://vseosvita.ua/    


Вам також будуть цікаві інші креативні розробки «Всеосвіти», які ми підготували спеціально для проведення Шевченківських днів – Ілюстрований портрет Тараса Шевченка і плакат співпраці «Тарас Шевченко»

Розробка Ілюстрований портрет Тараса Шевченка доповнений уривками з віршів поета. Вони підібрані спеціально для дошкільників та дітей шкільного віку, адже входять до шкільної програми або розповідають про дитинство.

Колективна робота над розробкою плакат плакат співпраці «Тарас Шевченко» є дуже творчим завданням, яке розвиватиме співпрацю в класі, а результат стане чудовим елементом святкового інтер'єру школи. 


Відзначте День народження Тараса Шевченка з користю – беріть участь у конкурсі «Садок вишневий коло хати» та перевіряйте, наскільки добре ви знайомі з творчістю й особистістю нашого Кобзаря. Всі учасники конкурсу гарантовано отримають тематичні нагородні документи та творчі саморобки від нашого проекту!

Посилання на сторінку конкурсу: https://vseosvita.ua/olympiad/s8

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Сподобався матеріал!?