Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 16:00
Вебінар:
«
Можливості платформи Jimu Robot для викладання освітньої робототехніки
»
Взяти участь Всі події

Мобілізація: освітян звільнили від призову

Прийнято законопроєкт, що розширює категорії осіб, які не підлягають призову.

Верховна Рада України прийняла в цілому законопроєкт №7352, що розширює категорії осіб, які не підлягають призову на військову службу під час загальної мобілізації.

Про це повідомив голова парламентського комітету з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак.

Згідно до закону, не підлягатимуть призову на військову службу під час загальної мобілізації військовозобов'язані:

  • наукові;

  • науково-педагогічні;

  • педагогічні працівники.

Умовою звільнення від призову є робота в:

  • наукових установах та організаціях;

  • закладах вищої, фахової передвищої, професійної (професійно- технічної) чи загальної середньої освіти за основним місцем не менш як на 0,75 ставки.

Нагадаємо, згідно з даними Міністерства освіти і науки України, станом на 1 січня 2020 року у закладах вищої освіти працювали близько 4500 педагогічних працівників, на яких право на відстрочку від призову на військову службу під час мобілізації не поширюється.

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.