Новини
4474
2 серпня 17:22

Майбутні магістри зможуть претендувати на бюджет під час додаткового набору: за яких умов це відбуватиметься

Додатковий набір, зокрема й на місця державного замовлення, розпочнеться не раніше 1 вересня.

Вступники на магістратуру на основі бакалавра, які мають результати єдиного вступного іспиту з іноземної мови або ж успішно складуть спеціально організовану сесію #ЄВІ, зможуть претендувати на бюджет під час додаткового набору на спеціальності, яким надається особлива підтримка.

Про це Міністерство освіти і науки інформує в офіційному листі.

Додатковий набір (зокрема й на місця державного замовлення) розпочнеться не раніше 1 вересня, зарахування таких вступників на бюджет – до 1 жовтня 2021 року, на контракт – до 30 листопада 2021 року.

Крім того, перелік спеціальностей, яким надається особлива підтримка, визначено у додатку 2 до Умов прийому на навчання для здобуття вищої освіти у 2021 році.

Нагадаємо, що цьогоріч приватним закладам вищої освіти вперше було надано можливість брати участь у розподілі місць державного замовлення.

Вас також можуть зацікавити такі матеріали: Сьогодні завершиться прийом оригіналів документів до вишів

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.