Локдауну у грудні не буде, його можуть запровадити на початку січня, - Денис Шмигаль

5685
4 грудня 2020 о 15:05
В умовах локдауну уряд не планує зупиняти роботу транспорту.

Локдауну в Україні у грудні-місяці не буде, натомість його можуть запровадити у перших числах січня. Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час години запитань до уряду у Верховній Раді:

У грудні ми не плануємо, окрім наявних сьогодні обмежень, що стосуються помаранчевої зони, посилювати інші карантинні заходи. Можемо прогнозувати, що медична система витримає. Сьогодні міністр охорони здоров'я про це повідомляв. Якщо говорити про запровадження жорсткіших заходів, то очевидно, що якщо буде погіршення ситуації, том ми можемо підняти це питання на початку січня.

За словами Міністра охорони здоров’я Максима Степанова, з січня і протягом лютого в Україні очікується пік захворюваності на грип, тож жорсткий карантин – якщо його запровадять, – повинен тривати протягом трьох тижнів.

Ми пропонуємо і будемо пропонувати це уряду України, скажімо так, плановий жорсткий карантин з максимальними обмеженнями, починаючи з перших чисел січня, – зазначив Степанов.

Крім того, в умовах локдауну уряд не планує зупиняти роботу транспорту. Більш конкретну інформацію Кабмін має намір оприлюднити на своєму засіданні у наступну середу.

Нагадаємо, що уряд скасував карантин вихідного дня і натомість ввів «помаранчевий рівень» епідеміологічної небезпеки в Україні. У цей період дитячі садочки та 1-4 класи закладів загальної середньої освіти працюватимуть у звичайному режимі, з дотриманням усіх норм карантинних обмежень.  


Вас також можуть зацікавити такі матеріали:

Як працюватимуть дитсадки та початкова школа в оновлених умовах карантину: роз'яснення Сергія Шкарлета

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.

Сподобався матеріал? Поділіться та залишете коментар!

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.


Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!

Всеосвіті 3 роки!

Святкуємо гучно та з подарунками!

+ 10 подарункових боксів з фірмовими товарами від «Всеосвіти»!

+ 10 подарункових боксів з фірмовими товарами від «Всеосвіти»!

до розіграшу подарунків залишилось
00
00
00
00