Любомира Мандзій закликала директорів шкіл не вимагати присутності вчителя у школі під час карантину

Всі працівники освітніх закладів мають бути переведені на гнучкий графік роботи - Мандзій

Заступниця в.о. Міністра освіти і науки Любомира Мандзій під час онлайн-трансляції розповіла про організацію роботи педагогів у період карантину, а також про те, як буде виплачуватися заробітна плата.

Керівники освітніх закладів мають видати наказ про роботу закладу освіти у карантинний період. В наказі необхідно прописати, що кожен працівник має бути переведений на гнучкий режим роботи. Звісно, навіть в цей складний час ми мусимо забезпечити життєдіяльність освітніх закладів, тому гнучкий графік роботи може передбачати графік чергувань працівників. Але я закликаю всіх директорів шкіл, не вимагати присутності вчителя у школі. Це неправомірно і в тому немає жодної необхідності. До того ж, це дозволить вам уникнути запитань від контролюючих органів, які можуть в будь-який час перевірити виконання карантину, – зазначила посадовиця. 

Вона додала, що відповідний наказ має бути опублікований на сайті кожної школи і з ним має ознайомитися кожен працівник.

Також, Любомира Мандзій пояснила, як буде виплачуватися заробітна плата під час карантину. Вона зазначила, що були листи від міністерства освіти і науки, де роз’яснено, на які документи потрібно посилатися, коли встановлюється заробітна плата педпрацівників під час карантину.

Заробітна плата педагогічних працівників має бути в межах середньої заробітної плати. Оплата праці має бути передбачена в колективних договорах. Зарплата сумісників оплачується за виконану роботу. Тому під час карантину вона за ними не зберігається, – пояснила посадовиця.

Вас також може зацікавити: Підвищення кваліфікації педпрацівників: Любомира Мандзій про основні зміни

80981
19.03.2020 14:53:29

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з ФРАНЦУЗЬКОЇ МОВИ залишилося:
0
2
міс.
0
0
дн.
1
9
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!