Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Особливості застосування антикорупційного законодавства у сфері освіти
»
Взяти участь Всі події
Новини
555
6 грудня 2022 о 12:43
pdf Роздрукувати

Креативні ідеї для вчителя: рухомі паперові ляльки

Українські діти мають у тиші відчути аромат хвої, хоч і в напівтемряві милуватися прикрашеною гірляндами ялинкою, усміхатися під звучання гімну України, а не сигналу повітряної тривоги.

Під час жорстокої цинічної війни, яку веде проти українців країна-терорист росія, посилаючи на мирне населення десятки ракет одночасно, вбиваючи та ґвалтуючи українців на тимчасово окупованих рашистами територіях, наші діти заслуговують на хоч поки що маленькі, але приємні моменти дозвілля.

Українські захисники боронять нашу землю з однією метою — саме дорослі мають перемогти росію в цій великій війні, аби діти та онуки за декілька років не були змушені брати до рук зброю, відбиваючи нову хвилю російської агресії.

Під час перебування в укритті чи вдома вчителі з батьками можуть разом із дітьми весело та захопливо провести час, аби хоч на мить забути звуки повітряних тривог і позбутися тривожності.

Освітня платформа «Всеосвіта» розробила власні новорічні матеріали безкоштовними, аби вчителі мали більше ідей для організації новорічних гуртків.

Дякуємо, що, попри обставини, вчителі віддано тримають освітній фронт! Нехай новий #2023рік винагородить вас перемогою та міцним здоров'ям! — зауважує співзасновниця та авторка ідей Леся Литвиненко.

У комплекті рухомих паперових ляльок представлено 12 персонажів: олень, два ельфа, сніговик, хлопчик, лисичка, пінгвін, ведмідь, пряник, зайчик, Бабуся Мороз та Дід Мороз.

Вчителі та батьки можуть завантажити рухомі паперові ляльки для веселого дозвілля з дітьми за посиланням.

Нагадаємо, для проведення новорічних заходів із школярами освітня платформа «Всеосвіта» розробила захопливі новорічні квести, які зацікавлять батьків і вчителів для проведення спільного дозвілля. Вчителю потрібно лише вчасно роздрукувати квест, зібрати завдання за відповідними конвертами та влаштувати для учнів святкову новорічну вечірку з подарунками.

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.