Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Формування національного світогляду особистості: творчі завдання для дистанційного та очного навчання
»
Взяти участь Всі події
Новини
621
15 грудня 2022 о 10:43
pdf Роздрукувати

Кожна дитина в Україні зазнала наслідків війни — ЮНІСЕФ

Майже кожна дитина в Україні позбавлена постійного світла та тепла, а також вільного доступу до освіти.

Через російські атаки по українській енергетичній інфраструктурі страждають близько семи мільйонів дітей, практично кожна дитина в країні не має постійного доступу до електрики, опалення та води.

Про це йдеться в заяві Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

У заяві Дитячого фонду ЮНІСЕФ сказано, що більшість українських дітей позбавлені доступу до освіти. Школи пошкоджені або зруйновані, а відключення електроенергії унеможливлює навчальний процес у віддаленому форматі.

Також за відсутності електрики обмежені контакти дітей із друзями та родичами, що негативно позначається на їхній психіці. За оцінками експертів, 1,5 мільйона українських дітей схильні до ризику розвитку депресії, тривоги, посттравматичного стресу та інших проблем із психічним здоров'ям.

ЮНІСЕФ вимагає від росії дотримуватися правил війни, в яких діти та цивільна інфраструктура повинні бути захищені.

Правила ведення війни чіткі — діти та громадянська інфраструктура, на яку вони покладаються, щоб вижити, мають бути захищені, — заявила Виконавчий директор фонду Кетрін Рассел.

Вона додала, що ЮНІСЕФ та інші гуманітарні організації мають отримати швидкий і безперешкодний доступ до дітей і сімей, які потребують допомоги. У фонді констатували, що зараз надзвичайно складною є ситуація на звільнених територіях — у районах Харківської, Херсонської та Донецької областей, до яких гуманітарні організації довгий час не мали доступу.

Нагадаємо, після деокупації від рашистів в Україні вперше зафіксовано катування дітей і знайдено «дитячі» катівні, де росіяни утримували маленьких українців. росіяни практично не годували дітей, воду давали через день і говорили, що батьки від них відмовилися. рашисти в катівнях різали українських дітей ножем, прикладали до дитячих тіл розпечене залізо.

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.