Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Мандалотерапія як універсальний засіб гармонізації емоційного стану учасників освітнього процесу
»
Взяти участь Всі події
Розробки
8053
20 березня 2020 о 17:00
pdf Роздрукувати

Гра «Відбитки пальця»: напиши про себе

Усі діти унікальні, як і їхні відбитки пальців. Оберіть ілюстрацію та напишіть, у чому ваш винятковий талант.

Відбитки пальців – унікальні й залишаються незмінними впродовж усього життя, тоді як інші лінії на долонях постійно змінюються. Відбитки пальців можуть розповісти чимало цікавого про людину, її інтелект, особистість і таланти. 

Бажаєте дізнатися більше про те, чим живуть і захоплюються ваші діти? Про їхні мрії, таланти, здібності й бажання? Чи провести з ними час на карантині весело й корисно?

Тоді неодмінно спробуйте нову гру «Відбитки пальця»

Завантажити: https://vseosvita.ua/library/gra-vidbitki-palca-222603.html

У комплекті гри: шаблони (для хлопчиків і дівчаток) відбитків пальців з різними ілюстраціями. 

Як грати (+ідеї):

  1. Попросіть учнів написати про самих себе. Ключове питання – «У чому моя унікальність».  Орієнтуючись на це запитання, дитина записує свої вміння й здібності у пусті поля відбитку пальця. 
  2. Нехай учні спробують скласти поезію про самих себе, відбиток пальця чи про те, що їм цікаво. 
  3. Розробка ідеально підходить для першого дня у школі чи таборі. Після заповнення відбитків пальців, попросіть дітей помінятися ними з ровесниками, щоб краще познайомитися одне з одним. 
  4. Попросіть учнів за власним відбитком пальця розповісти про себе чи цікаву історію із життя. 
  5. Розробка підійде для практикування каліграфії для дітей, які лише опановують письмо. Також можна використати гру для дітей з ООП, адже така вправа вимагає зосередженості й точності написання в пусті поля, які звиваються різними формами.

Не забувайте поділитися вашою роботою та враженнями від цієї гри, адже нам важливо отримувати зворотний зв’язок! 

Забороняється відтворення, передрук або розповсюдження іншим способом будь-яких матеріалів сайту «ВСЕОСВІТА» (логотип (знак для товарів і послуг), тексти, фото, відео, тощо) без посилання. 

#гра #розробка #відбиток_пальця 

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.