Гоґвортс своїми руками: вчителька з США оформила клас у стилі «Гаррі Поттера»

Думаєте, що для креативного дизайну вашого класу вам не вистачить сил і часу? Аби було бажання!

Вчителька Стейсі Лемб з державної школи США вирішила зробити свій клас схожим на Гоґвортс. Дизайн вийшов настільки реалістичним, що учні і справді відчувають себе неначе на уроках «Зіллєваріння» з професором Снейпом.

До того, як пані Лемб взялася за кардинальну зміну інтер’єру, шкільна аудиторія нічим не відрізнялася від усіх інших: звичайні собі парти, шафа з необхідним приладдям, стандартна дошка і LED-лампи, від світла яких постійно хочеться позіхати.

Вчительці й раніше подобалась тематика «Гаррі Поттера», тож вона вирішила трохи почаклувати з внутрішнім оздобленням рідного закладу. Вона використала тематичні портрети, подушки і приділила увагу навіть меблям, розташувавши у приміщенні дерев’яні столики зі свічками.  

Клас звіддаля нагадує затишну вітальню Грифіндору, у якій полюбляли обговорювати свої плани Гаррі, Рон та Герміона. Кожний урок для учнів перетворюється у справжню магічну пригоду.

Мені потрібно було трохи більше місяця до початку занять, щоб підготувати кабінет. Я проводила за роботою кілька годин на день і оформила інтер’єр за свої гроші, – зізнається Стейсі Лемб.

Пані Лемб зазначає, що найприємнішим моментом є вираз облич учнів і вчителів, які заходять до класу. Щире захоплення – це найвища нагорода за витрачені сили та час.

Раніше Всеосвіта писала про те, що вчитель з Індії відтворив з дітьми гру Квідич.

Джерело: BuzzFeed

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з ФРАНЦУЗЬКОЇ МОВИ залишилося:
0
3
міс.
1
4
дн.
1
2
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!