Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Простими словами про складне: сучасні методи викладання української мови та літератури
»
Взяти участь Всі події
Новини
108
22 червня 13:03

Геноцид: воєнні злочини рашистів в Україні розслідуватиме мисливець за нацистами

Воєнні злочини не мають строку давності та амністії не підлягають. За кожне понівечене життя, смерть дитини чи її сльози росіяни відплатять сповна.

У США створено групу з розслідування воєнних злочинів, яка працюватиме над виявленням і притягненням до відповідальності всіх, хто вчинив воєнні злочини в Україні.

Про це під час візиту у Київ повідомив Генеральний прокурор США Меррік Гарланд.

За його словами, цю слідчу групу очолить найвідоміший у Міністерстві юстиції США мисливець за нацистами Елі Розенбаум. У склад групи ввійдуть експерти з розслідувань, пов’язаних із порушеннями прав людини та військовими злочинами.

67-річний Розенбаум 36 років працює в Мін’юсті США і раніше обіймав посаду директора зі стратегії та політики у сфері забезпечення дотримання прав людини. Він допоміг міністерству у понад 100 випадках позбавити громадянства обвинувачених нацистів або депортувати їх.

Як відомо, ООН розслідуватиме воєнні злочини рф, приділяючи особливу увагу примусовій депортації та незаконному усиновленню дітей з України.

У березні ООН висловила занепокоєння щодо ризику примусового усиновлення українських дітей, особливо близько 91 тисячі, які на початку повномасштабної війни жили у дитячих будинках чи інтернатах.

Також відомо, що прокурор Міжнародного кримінального суду Карім Хан відкриє офіс в Україні з метою розслідування злочинів, скоєних під час війни, яку проти України веде російська федерація.

Суттєвим кроком є те, що Рада ООН з прав людини 12 травня проголосувала за початок розслідування порушень прав людини та серйозних порушень міжнародного гуманітарного права російськими військами на звільнених територіях України.

Нагадаємо, Національна поліція України та онлайн-сервіс Uklon впровадять систему сповіщення для пошуку зниклих дітей. Від початку повномасштабного вторгнення росії в Україні в розшуку перебувають 147 дітей. Ці цифри не остаточні, оскільки триває робота з їхнього встановлення в місцях ведення активних бойових дій, на тимчасово окупованих і звільнених територіях.

Ми пам'ятаємо Бучу, Ірпінь, Гостомель, Бородянку. Під руїнами драматичного театру в Маріуполі лунатиме вічний плач наших дітей і громадян. Нашу пам'ять розірвано на шматки крилатою ракетою на вокзалі в Краматорську. Пам'ять набатом лунає при вибухах у Харкові та Миколаєві. УКраїнці пам'ятають про тих, хто щодня вмирає у фільтраційних таборах чи насильно вивезений до росії чи білорусі.

І ніколи не забудемо. Не пробачимо.

Слава нації! Смерть ворогам!

Фотоматеріали: ukrinform.ua

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.