Розробки
11330
26 листопада 2018 о 16:08

Готівковий і безготівковий розрахунок: схематичне зображення грошей

Пропонуємо вашій увазі нову розробку для НУШ, яка допоможе розвивати їхній інтерес до економічних знань.

Нова розробка від «Всеосвіти» – «Готівковий і безготівковий розрахунок: схематичне зображення грошей»

Уміння поводитися з грошима — важливий навик для сучасної людини. Навчати правильному поводженню з власними фінансами потрібно ще з юного віку. Саме тому, проект «Всеосвіта» розробив унікальний ілюстративний матеріал, який стане в пригоді вчителям при підготовці до теми до  23 тижня НУШ «Професії» – «Готівковий і безготівковий розрахунок: схематичне зображення купюр національного банку України» завдяки якому ваші учні ознайомляться із виглядом українських купюр, дізнаються історію виникнення та розвитку грошей в Україні, що таке пластикова картка, і який вигляд мають чеки.

До комплекту «Готівковий і безготівковий розрахунок: схематичне зображення грошей» входять:

Схематичне зображення української валюти 1грн, 2грн, 5грн, 10грн, 20грн, 50грн, 100грн, 200грн, 500грн  (усі купюри двосторонні)  https://vseosvita.ua/library/shematicne-zobrazenna-grivni-grivni-dvustoronni-91803.html


Курс:«Основи фінансової грамотності»
Часнікова Олена Володимирівна
72 години
2700 грн
1180 грн

Плакат «Еволюція грошей» https://vseosvita.ua/library/plakat-evolucia-grosej-91805.html


Схематичне зображення «Пластикові картки»  https://vseosvita.ua/library/shematicne-zobrazenna-plastikovi-kartki-91806.html


Зображення чеків. https://vseosvita.ua/library/zobrazenna-cekiv-91808.html


Додаткові ілюстрації банків та скарбничок  https://vseosvita.ua/library/dodatkovi-ilustracii-bankiv-ta-skarbnicok-91809.html


За допомогою нашої розробки, ви можете гейміфікувати ваш урок: виріжте та роздайте паперові гроші кожному учню, запропонуйте їм щось придбати у віртуальному магазині або пограйте в працівника банку, який має видати клієнту рахунок на певну суму.

У такий спосіб ви проведе цікавий та пізнавальний урок, до того ж, продемонструєте дітям наочно, як правильно потрібно поводитися з грошима, як правильно видавати здачу, чим паперова купюра відрізняється від електронної картки, що таке криптовалюта, як виглядають чеки і чому вони дуже важливі.

Кожне зображення можна роздрукувати на звичайному або кольоровому принтері та використовувати необмежену кількість разів.

Використовуйте з користю!

Також нагадуємо вам, що «Всеосвіта» розробила ілюстративний матеріал до теми НУШ «Професії» і «Спорт». 

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.