і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
! В а ж л и в о

Global Teacher Prize Ukraine: реєстрацію на премію відкрито!

Сьогодні стартує реєстрація на участь у престижній вчительській премії. Не пропустіть!

Який він – найкращий вчитель? Це передусім людина, яка надихає, мріє і відкриває неймовірний світ знань дітям. У кожного з нас є чимало історій, пов’язаних зі шкільними роками, але є те, що ми забути ніколи не зможемо – учителя, який повірив у наші сили і окрилив надією на щасливе майбутнє. Як ми можемо подякувати своїм вчителям? Можна сказати кілька теплих слів, але є ще кращий спосіб – номінувати на премію Global Teacher Prize Ukraine. 

З 11 травня і до 1 серпня 2019 року триває реєстрація на участь в премії Global Teacher Prize Ukraine 2019. Девіз цьогорічної премії – «Головні вибори України».

Global Teacher Prize Ukraine – це щорічна національна премія для вчителів-агентів освітянських змін. Премія покликана відзначити досягнення вчителя не лише щодо своїх учнів, а й щодо суспільства, та підкреслити важливість педагогів в Україні. 

Переможець отримає грошовий приз у розмірі 250 тисяч гривень, захопливу поїздку на Global Education & Skills Forum у Дубай, 1 рік навчання від ГС «Освіторія» і звісно ж призи від партнерів премії.

Якщо ви хочете подякувати своїм вчителям за плідну працю і подарувати їм дрібочку щастя – ви можете номінувати педагога вже зараз, перейшовши за посиланням:


Номінувати вчителя


Ми знаємо, що ви хочете стати найкращим вчителем України:) Тож, якщо ви педагог і хочете розповісти про свої особливі методики та інноваційні практики, тоді організатори чекають саме на вашу заявку:


Подати заявку 


Нагадаємо, у тогорічній премії Global Teacher Prize Ukraine перемогу здобув Олександр Жук, учитель інформатики із Запоріжжя. Олександр займається інклюзивною освітою, він вивчив жестову мову і разом з дітьми створює роботів та майструє сонячні панелі.

Головний приз Олександр витратить на відкриття власної школи роботехніки, аби мати можливість працювати з дітьми з особливими освітніми потребами.

Ви можете переглянути відео оголошення переможця.

Нагадаємо, переможцем міжнародної Global Teacher Prize премії став учитель з Кенії Пітер Табічі. Історія його успіху в нашій новині. 

Додаткова інформація за посиланням: https://globalteacherprize.org.ua/

Головна фотографія взята з сайту ТСН

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти