Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Реалізація особистісного потенціалу сучасного педагога: шляхи самоорганізації
»
Взяти участь Всі події
ЗНО Новини
2290
8 травня 2019 о 12:00
pdf Роздрукувати

Флеш-карти для підготовки до ЗНО

Хочете успішно скласти іспити? Якщо так, то хутчіш до нас! Команда "Всеосвіти" допрацювала розділ "Тренажер підготовки до ЗНО".

Іспити доводиться складати нечасто, але це завжди трудомісткий і нервовий процес. Для того, щоб продуктивно підготуватися, необхідно дуже багато часу, бажання та сил. Часом ми не маємо можливості сидіти і працювати з підручниками чи за монітором комп′ютера, коли знаходимось поза зоною комфорту, тому нам на допомогу приходять флеш-карти, які ми можемо використовувати будь-де та будь-коли. Команда «Всеосвіти» підготувала для  випускників інформаційні картки, завдяки яким успішне складання ЗНО стане реальністю.


Що це за картки?

Вони містять інформацію з 11 предметів: математики, української мови і літератури, англійської, німецької, французької та іспанської мов, фізики, історії України, біології, географії, хімії. Це спеціальні картки, на одному боці яких є слова, терміни, дати, формули, а на іншому – переклад, визначення, події, твердження та інше.
Всього карток – 150 штук з кожного предмету.


 У чому їхня особливість?

В унікальності методики навчання: ви вчите певну інформацію і повторюєте її кілька разів, поки вона не перейде з короткотривалої пам’яті у довготривалу. Згодом можете закріпити свої знання, прочитавши теоретичні відомості тільки на одній стороні. Ви маєте можливість самостійно і, до того ж, миттєво перевірити правильність, перегорнувши картку.


Які переваги підготовки до ЗНО за допомогою цих карток?

їх розробляли досвідчені педагоги з урахуванням всіх вимог до рівня загальноосвітньої підготовки учасників з цих навчальних предметів;

мобільність та зручність у використанні;

унікальність методики навчання;

це ефективний спосіб самостійно перевіряти й закріплювати свої знання з будь-якого предмета.


Як можна отримати картки?

Для того, щоб стати власником унікальних флеш-карток, достатньо оформити передплату на «Тренажер підготовки до ЗНО» ( https://vseosvita.ua/zno ). Картки ви отримаєте у ПОДАРУНОК! 

 За бажанням їх можна роздрукувати як на білому, так і на кольоровому папері!

Готуйтесь до іспитів із задоволенням та залишайтеся разом із «Всеосвітою».

Тренажер підготовки до ЗНО: https://vseosvita.ua/zno

Всеосвіта – незалежне ЗМІ, що працює для вас та заради вас. Матеріали, які ми публікуємо, завжди вчасні, об’єктивні та перевірені. Наш проєкт існує завдяки вам

Підтримати нас можна по-різному. Ваші вподобання, поширення , коментарі дозволяють іншим людям дізнатися важливу інформацію, а замовлення брендованої продукції та електронних товарів допомагає нам інвестувати у розвиток новітнього українськомовного контенту.

Поширити
матеріал:

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов'язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.