і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
! В а ж л и в о
Акція
Вебінарний безліміт
Заощаджуйте понад 5000грн

Замовляйте усі свідоцтва за вебінари (понад 90 вебінарів)

з 12 липня
до 25 липня
199грн
з 26 липня
до 15 серпня
299грн
з 16 серпня
до 31 серпня
399грн
Замовляйте «Вебінарний Безліміт» та отримуйте
місяць необмеженого доступу до 90 вебінарів
ЗНО

Флеш-карти для підготовки до ЗНО

Хочете успішно скласти іспити? Якщо так, то хутчіш до нас! Команда "Всеосвіти" допрацювала розділ "Тренажер підготовки до ЗНО".

Іспити доводиться складати нечасто, але це завжди трудомісткий і нервовий процес. Для того, щоб продуктивно підготуватися, необхідно дуже багато часу, бажання та сил. Часом ми не маємо можливості сидіти і працювати з підручниками чи за монітором комп′ютера, коли знаходимось поза зоною комфорту, тому нам на допомогу приходять флеш-карти, які ми можемо використовувати будь-де та будь-коли. Команда «Всеосвіти» підготувала для  випускників інформаційні картки, завдяки яким успішне складання ЗНО – 2019 стане реальністю.


Що це за картки?

Вони містять інформацію з 11 предметів: математики, української мови і літератури, англійської, німецької, французької та іспанської мов, фізики, історії України, біології, географії, хімії. Це спеціальні картки, на одному боці яких є слова, терміни, дати, формули, а на іншому – переклад, визначення, події, твердження та інше.
Всього карток – 150 штук з кожного предмету.


 У чому їхня особливість?

В унікальності методики навчання: ви вчите певну інформацію і повторюєте її кілька разів, поки вона не перейде з короткотривалої пам’яті у довготривалу. Згодом можете закріпити свої знання, прочитавши теоретичні відомості тільки на одній стороні. Ви маєте можливість самостійно і, до того ж, миттєво перевірити правильність, перегорнувши картку.


Які переваги підготовки до ЗНО за допомогою цих карток?

їх розробляли досвідчені педагоги з урахуванням всіх вимог до рівня загальноосвітньої підготовки учасників з цих навчальних предметів;

мобільність та зручність у використанні;

унікальність методики навчання;

це ефективний спосіб самостійно перевіряти й закріплювати свої знання з будь-якого предмета.


Як можна отримати картки?

Для того, щоб стати власником унікальних флеш-карток, достатньо оформити передплату на «Тренажер підготовки до ЗНО» ( https://vseosvita.ua/zno ). Картки ви отримаєте у ПОДАРУНОК! 

 За бажанням їх можна роздрукувати як на білому, так і на кольоровому папері!

Готуйтесь до іспитів із задоволенням та залишайтеся разом із «Всеосвітою».

Тренажер підготовки до ЗНО: https://vseosvita.ua/zno

11497
08.05.2019 12:00:00

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти